Yükleniyor...

Bu altcoin, durmak bilmiyor: Son 24 saatte yüzde 70 arttı!

DWF Labs'in yatırımıyla ön plana çıkarak, son dönemleri kasıp kavuran bir altcoin, tekrardan patlama yaptı.

Kripto piyasası yükseliş ve düşüş

DWF Labs‘in yatırımıyla ön plana çıkarak, son dönemleri kasıp kavuran bir altcoin, tekrardan patlama yaptı.

Kripto endüstrisi adına yakın zamanın belki de en popüler şirketi olan DWF Labs, yeniden gündeme geldi. Geçtiğimiz haftalarda Tellor’a (TRB) yatırım yaptığını açıklayan şirket, altcoin’i adeta uçurmuştu. Volatil hareketler sergilemesine rağmen ivmesini korumayı başaran TRB, gece saatlerinde atağa kalkarak 80 doların kapısına dayandı.

Altcoin piyasasında Tellor (TRB) rüzgarı esiyor!

Düşen trendin kırdıktan sonra hacimli yükselişine başlayan TRB, çok kısa sürede 46,52 dolardan 78,94 dolara ulaştı. Toplamda yüzde 70,25’lik bir artış kaydeden popüler coin, piyasadaki hacmin büyük bir kısmını da kendisine çekti. Bir süredir bu tarz yükselişleriyle ön plana çıkan TRB, tekrardan kendisini hatırlatmış oldu.

TRB’nin teknik analizini değerlendirecek olursak eğer, 78,94 ve 66,83 dolar seviyeleri direnç olarak karşısına çıkacaktır. Düşüş senaryosunda ise tepki alabileceği destek seviyeleri sırasıyla 54,83 – 46,52 ve 41,33 dolardır. 78,94 doların aşılması hacimli artışlara, 41,33 doların kaybı ise hacimli düşüşlere yol açacaktır.

Ekran Resmi 2023 10 15 11.25.17

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner