Yükleniyor...

Cadalabs: Merkezi Olmayan NFT’ler ve Kripto Para Koleksiyon Ürünleri Pazarı, Token Ön Satışını Başlattı (Sponsorlu)

Cardano, Cadalabs adındaki ilk NFT ve dijital koleksiyon Marketplace'e merhaba diyor.

cadalabs

Cardano, Cadalabs adındaki ilk NFT ve dijital koleksiyon Marketplace’e merhaba diyor. Bu, özel markalı dijital ürünler, sanatlar için yerel bir tokene sahip ilk Cardano tabanlı pazar yeridir. Cadalabs NFT’leri ve kripto koleksiyon ürünleri Pazarı, Cadalabs geliştirme ekibi için bir başka büyük başarıdır. Yakında bu Pazaryeri, Cadalabs topluluğu tarafından sanat, dijital ürünler, ürünler ve hizmetler ile doldurulacak ve platformda itibara dayalı bir ekonomi yaratılacaktır.

Cadalabs topluluğu beklenenden çok daha hızlı büyüyor. Cadalabs Projesi NFT vizyoner misyonunu yalnızca 200’den fazla topluluk üyesiyle başlattığından ve sosyal ağlarında 20 binden fazla üyeye ulaştığından, hala radar altında bir proje olarak kabul edildiğinden, Cardano blok zinciri ile entegrasyonun üzerinden sadece birkaç hafta geçti.

Şu anda, Cadalabs projesi beklenenden çok daha hızlı büyüyor ve yerel token ön satışı için aşırı abone olması bekleniyor.

CADALABS YEREL TOKENİ (CALA) TOKEN UYGULAMASI

• Tokenler, stake edilmiş ve edilmemiş formlarda bulunacaktır. Stake edilen tokenler, kullanıcılara platform işlevselliği sağlayacaktır.

• Demokratikleştirilmiş Otonom Platformu (DAP) güçlendirerek kullanıcıların kurumsal kararlara katılmasını ve ürün yol haritasını şekillendirmesini sağlar.

• Sahiplerin, merkezi olmayan bir pazarda fiziksel ve sanal mal, içerik ve hizmet satın almalarına izin verin.

• Topluluğun fikir birliği ile belirlenen, ölçülebilir değer üreten dijital içerik oluşturucuları ödüllendirin.

• Reklamları görmeyi seçen kullanıcılarla reklam gelirini paylaşın. Kullanıcılar daha fazla token alarak, ürettikleri gelirin daha büyük bir kısmını kazanabilirler.

CADALABS TOKEN ÖZEL SATIŞ BAŞARISI

Cadalabs, projenin ön satışa geçmeden önce toplam 1.000.000 dolar topladığı CALA tokenleri Özel satışında büyük bir başarı kaydetti.

İlgilenen yatırımcılar hala Cadalabs ön satış sayfasından CALA Token satın alma fırsatına sahipler.

Cadalabs Ön Satış Benimseyenler İçin Faydaları

1. Cadalabs ön satışı benimseyenler, ön satışta satın alınan toplam tokenin %10’unu alacaklardır. Cadalabs ön satış katılımcıları, Cadalabs Platformunda kullanıcı adlarına eklenmiş özel bir rozet alacaklardır. Sosyal ağlar söz konusu olduğunda ilk hamle avantajı çok önemlidir ve satış öncesi katkıda bulunanlar erken benimseyenler olarak öne çıkıyor. Bu rozetler, Cadalabs platformunda fark edilmeyi ve itibar oluşturmayı kolaylaştıran doğrulama rozeti olarak kullanılacaktır.

2. Cadalabs ön satış katılımcısı, Cadalabs piyasa yapıcılarıdır ve likidite sağlayıcıları, Cadalabs platformunda yapılan her işlemden likidite teşviki alma hakkına sahiptir.

3. Cadalabs ön satış katılımcıları, tamamlanmak üzere olan Beta platformunu kullanan ilk kullanıcılar olacak.

Çözüm

Cadalabs NFT pazarı ve Sosyal Platform, tamamen işlevsel olduğunda, tek bir Yerel CALA Token ile NFT’ler, dijital içerikler, mallar ve hizmetler için küresel bir topluluk Pazarı haline gelecektir.

Herhangi bir merkezi moderatöre ihtiyaç duymadan, istenmeyen postaları merkezi olmayan bir şekilde ortadan kaldıran ilk platform olmasını umarak, dikkat çekici derecede orijinal bir Değer Kanıtı protokolüne sahiptir.

Özel haberler ve geliştirmeler için Cadalabs topluluğuna katılın

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner