Yükleniyor...

Cadalabs, NFT Pazaryerini Başlatmaya Hazırlanıyor, İkinci Aşama CALA Token Ön Satışı Başladı (Sponsorlu)

Cadalabs ekibi, NFT pazaryerini 15 Aralık 2021'de piyasaya sürüleceğini duyurdu.

IMG 5614

Cadalabs ekibi, NFT pazaryerini 15 Aralık 2021’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bu haber, projenin 2. aşama token ön satışını başlatmasından sonra kamuoyuna duyuruldu.

Cadalabs NFT Pazaryeri şu özellikleri içerecek; daha düşük işlem ücretleri, daha yüksek onay hızları, sorunsuz kullanıcı katılımı. Bu özellikler, daha fazla koleksiyoncu ve yaratıcıyı Cadalabs ekosistemine çekecek.

Cadalabs NFT Pazaryerinin İnanılmaz Özellikler

1. Kendi sanat eserlerinizi basın

2. NFT’leri al/sat yapın

3. Müzayedeler

4. Profil oluşturun

5. Token’ları takas edin

2. Aşama CALA Token Ön Satış Prosedürü

Kullanıcılar, Cadalabs’da bu aşamada çok uygun bir fiyatla token başına 0,25 ADA ile satışa sunulan toplam 10 milyon CALA tokenine sahip olacak. Satın alabileceğiniz minimum token 300 ADA ve satın alınabilecek maksimum token 15000 ADA’dır. Bu, ön satış aşaması, herkesin Cadalabs token’ına aktif olarak katılmasını sağlamak içindir. Buna ek olarak, her aşamada satın alınan tokenlar için ekstra bonus ödülü olacaktır. 2. ön satış aşaması, 1 Kasım’dan 3 Kasım’a kadar üç gün boyunca %5 bonusa sahiptir.

Cadalabs, topluluğa iş planı göstermek için satış öncesi Cadalabs NFT Pazaryerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

CADALABS Hakkında

CADALABS Protokolü, dijital sanat koleksiyoncularının eserlerini NFT olarak basmasını ve gelecekte sorunsuz bir şekilde ticaret yapmaları için satıcılarla bağlantı kurmasını sağlamak için Cardano Ağı üzerinde bir NFT Minting Dapp oluşturan ilk topluluk odaklı NFT platformudur. CADALABS ekibi, topluluğun yönetişim konularında yer almasını sağlayan CALA Token adlı yardımcı program belirtecini geliştirdi. Ayrıca, kullanıcılar CALA tokenini tutarak yaratıcıları yönetebilir, tekliflere oy verebilir, öne çıkan sanat eserlerini kazanmak ve küratörlüğünü yapmak için token’larını paylaşabilir.

Cadalabs, DeFi (merkezi olmayan finans) projelerinin yanı sıra hibeler, takaslar ve diğer yatırım biçimleri yoluyla kurumsal uygulamaları desteklemeyi planlıyor.

CADALABS TOKEN (CALA) UYGULAMASI

* Tokenlar, stake edilmiş ve edilmemiş formlarda bulunacaktır. Stake edilen tokenlar, kullanıcılara platform işlevselliği sağlayacaktır.

* Demokratik Otonom Platformu (DAP) güçlendirerek kullanıcıların kurumsal kararlara katılmasını ve ürün yol haritasını şekillendirmesini sağlar.

* Sahiplerin, merkezi olmayan bir pazarda fiziksel ve sanal ürünler, içerik ve hizmetler satın almalarına izin verin.

* Topluluğun fikir birliği ile belirlenen, ölçülebilir değer üreten dijital içerik oluşturucularını ödüllendirin.

* Reklam gelirini, reklam görmeyi seçen kullanıcılarla paylaşın. Kullanıcılar daha fazla token alarak, ürettikleri gelirin büyük bir kısmını kazanabilirler.

İkinci Aşama CALA Token Satışına Nasıl Katılabilirsiniz?

İkinci Aşama CALA Token ön satışıyla ilgilenen yatırımcılar ve halk sosyal medya hesaplarından takip edebilir.

Sosyal medya:

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner