Yükleniyor...

Cardano (ADA) 0,5 Dolar Seviyesini Kırdı

Bitcoin'in ve genel olarak kripto para piyasasının toparlanmasının ardından, Cardano (ADA), önemli psikolojik direnci başarıyla kırdı ve analistlere göre ADA coin büyük bir toparlanma rallisi için hazırlanıyor olabilir.

caradno

Bitcoin’in ve genel olarak kripto para piyasasının toparlanmasının ardından, Cardano (ADA), önemli psikolojik direnci başarıyla kırdı ve analistlere göre ADA coin büyük bir toparlanma rallisi için hazırlanıyor olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Günlük grafiğe göre, Göreceli Güç Endeksi gibi göstergeler grafikte bir sapma gösterdiğinden, ADA coin “dipten çıkma” işaretleri gösteriyor. U.Today’den Arman Shirinyan’a göre 0,5 doları kırdıktan sonra, Cardano’nun bir sonraki hedefi, önceki bir geri dönüş noktası olduğu için 0,6 dolar civarında olacak.

cardano ada analiz

Daha önce bahsedilen direnç noktası, grafikte yaklaşık 0,61 dolar ile hareket eden yerel azalan trend çizgisi ile de ilişkilidir. Direnci kırmak için, ADA gerekli satın alma hacmini alamadığından, ADA’nın muazzam boğa desteğine ihtiyacı olacak. Dört saatlik gibi gün içi grafiklerde ve kripto para piyasasında, aşırı volatilite ve işlem hacmi düşüşünü takip eden dipteki yuvarlamayı açıkça görebiliriz. Uzmanlar daha önce yaklaşık sekiz veya dokuz haftalık satışların ardından altcoinlerde en azından kısa vadeli bir geri dönüş bekliyorlardı.

Daha önce U.Today, Cardano ekosisteminin ağa büyük miktarda fon getirmeye yardımcı olacak temel bir çözüm elde ettiğini bildirmişti. Bir Iagon köprüsünün piyasaya sürülmesi, Ethereum tabanlı USDC stablecoin’inin Milkomeda merkezi olmayan platformuna gönderilmesine ve ardından Cardano Native Asset’in geri çekilmesine izin veriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x