Yükleniyor...

Cardano (ADA) Kurucusu Olası Bir Bitcoin (BTC) Yasağı Hakkında Konuştu

IOHK CEO’su ve Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, canlı yayınlanan bir AMA oturumunda ABD'de gerçekleşebilecek olası bir Bitcoin (BTC) yasağı hakkındaki görüşlerini paylaştı.

cardano ada kurucusu hoskinson olasi bir bitcoin btc yasagi hakkinda konustu

IOHK CEO’su ve Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, canlı yayınlanan bir AMA oturumunda ABD’de gerçekleşebilecek olası bir Bitcoin (BTC) yasağı hakkındaki görüşlerini paylaştı. 33 yaşındaki matematikçi, bu olasılığı kararlı bir şekilde reddetti:

“O gemi kalktı. Bitcoin yasaklanmayacak.”

Efsanevi hedge fonu yöneticisi Ray Dalio, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in ABD hükümeti tarafından yasadışı ilan edilme ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirtmişti:

“Belirli koşullar altında, altının yasaklandığı gibi yasaklanmasının çok muhtemel olduğunu düşünüyorum.”

Dalio, kripto paraları yasaklamayı planlayan ülkelere örnek olarak Hindistan’ı verdi. 

Novogratz Henüz Cardano Fanı Değil

Hoskinson ayrıca, iki saatlik AMA seansı sırasında Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz ile henüz bir konuşma yapmadığını açıkladı:

“Henüz bir telefon görüşmesi yapmadık ama yapacağız. Onunla ADA (veya ilgilendiği herhangi bir şey) hakkında konuşmaktan memnuniyet duyarım.”

IOHK CEO’su ayrıca, topluluğu Novogratz’ın ADA trenine atlaması konusunda umut beslememeye çağırdı:

“Belki onu Cardano’nun gerçek bir proje olduğuna ikna edebiliriz. Sanırım bizim bir aldatmaca peşinde olduğumuzu ve benim de patolojik bir yalancı olduğumu düşünüyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner