Yükleniyor...

Cardano (ADA) Yeni Bir Pazar Döngüsünü Ateşlerken, Harmony (ONE) Yükseliş Sinyali Veriyor

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Ethereum rakibi Harmony (ONE) ve Cardano (ADA) için yeni bir piyasa döngüsü öngörüyor.

runner feet running road closeup shoe woman fitness sunrise jog workout welness concept

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Ethereum rakibi Harmony (ONE) ve Cardano (ADA) için yeni bir piyasa döngüsü öngörüyor.

Van de Poppe, merkeziyetsiz ekonomiyi güçlendirmeye, son direnç alanını çıkarmaya ve mevcut 0,32 dolarlık fiyatından %71 oranında yükselmeye odaklanan Harmony’i inceliyor.

“Burada yoğun bir yükseliş var. Harika destek ve dirençler. 0,50-0,55 dolara doğru devam etmek istiyoruz.”

FJPG wHXsAI2t4C

Van de Poppe ayrıca dört ayda değerinin %50’sinden fazlasını kaybettikten sonra Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı yeni bir piyasa döngüsü başlatmış olabileceğini öne sürdüğü Cardano’yu da inceledi.

“Yeni döngü başladı mı? Oldukça iyi görünüyor.”

FJPGFT9XIAcAG67

Yazının yazıldığı sırada ADA, 1.41 dolardan işlem görüyordu.

Van de Poppe’nin radarındaki bir diğer kripto para ise sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA). Kripto strateji uzmanına göre MANA, yükseliş momentumunu sürdürmek için bir şans elde etmek için 2,50 dolarlık desteğin üzerinde kalmalı.

“Önemli alanda tutunuyor gibi görünüyor -> yükselişe devamı mı?”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner