Yükleniyor...

Cardano Geliştiricileri Vasil Hard Fork’u Erteledi

Cardano'nun merakla beklenen hard fork lansmanı resmi bir duyuruya göre ertelendi.

cardano

Cardano’nun merakla beklenen hard fork lansmanı resmi bir duyuruya göre ertelendi. Cardano geliştiricisi Input Output, Vasil hard fork’un lansmanının Temmuz ayı sonuna ertelendiğini resmen doğruladı.

Yakın tarihli bir blog yazısında, teslimat ve ürün müdürü Nigel Hemsley, çok beklenen güncellemenin “aceleye getirilmemesi gerektiğini” söyledi. Geliştirici ekibi, kalite ve güvenliğin “son derece önemli” olduğunu vurgulayarak her şeyin doğru bir şekilde yapıldığından emin olmak istiyor. Daha önce de bildirdiğimiz üzere, gecikmeyle ilgili söylentiler resmi onaydan birkaç gün önce söylenti şeklinde Twitter’da dolaşmaya başlamıştı.

Lansmanın normalde 29 Haziran’da gerçekleşmesi bekleniyordu. Güncellenen programa göre şimdi Temmuz sonunda yapılması planlanıyor. Yani bundan sonra, kripto para borsaları ve stake havuzu operatörlerinin yeni yükseltmeyi test etmek için kabaca bir ayı olacak. Fork’un ana ağda başlatılabilmesi için işlem platformlarının yaklaşık %80’inin uyumlu olması gerekiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner