Yükleniyor...

Cardano Geliştiricisi IOG, World Mobile ile Ortaklık Kurdu

Cardano (ADA) geliştiricisi IOG, World Mobile ortaklığıyla Cardano ve Cosmos ağlarının birlikte çalışabilirliğini sağlayacak.

Cardano Gelistiricisi IOG World Mobile ile Ortaklik Kurdu

Cardano (ADA) geliştiricisi IOG, World Mobile ortaklığıyla Cardano ve Cosmos ağlarının birlikte çalışabilirliğini sağlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano geliştiricisi IOG, ekosistemin ve projenin gelişimi için yoğun mesai harcıyor. Ekip son olarak, Cardano ve Cosmos ağlarının birlikte çalışabilirliğini sağlamak için bir ortaklık kurdu. World Mobile ile iş birliği yapan ekip, takipçilerinin de beğenisini topladı. Bu ortaklık sonucunda World Mobile, Cosmos‘un Tendermint ağını Cardano yan ağı olarak entegre edecek.

IOG, Cardano ve Cosmos Birlikteliğine Odaklandı

Cardano (ADA) geliştiricisi IOG, popüler ekip World Mobile ile bir ortaklık kurdu. Bu ortaklığı duyuran ve ne yapacağından bahseden World Mobile, blog gönderisinde detayları aktardı.

World Mobile’ın blog gönderisinde, Cosmos’un Yazılım Geliştirici Kiti (SDK) kullanılarak oluşturulan bir çözümü Cardano ana ağına bağlayacakları ve Cardano ile Cosmos ağları arasında birlikte çalışabilirlik oluşturacakları yer aldı.

Bu birlikte çalışabilirlik, Cosmos‘un bir yan ağı olan Tendermint’in Cardano ekosistemine entegrasyonu ile gerçekleştirilecek. Ayrıca ekip, World Mobile yan ağının Cardano’yu yerleşim katmanı olarak kullanacağını ve telekomünikasyon endüstrisi standartlarına uymasını sağlayacağını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x