Yükleniyor...

Celestia ayağının tozuyla ATH seviyesine ulaştı

Celestia'nın TIA token'ı bir haftada yüzde 156 oranında artış göstererek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6,41 dolara ulaştı.

celestia

Celestia’nın TIA token’ı bir haftada yüzde 156 oranında artış göstererek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6,41 dolara ulaştı.

Yeni bir modüler blokzincir ağı olan Celestia (TIA), benzeri görülmemiş boyutlara ulaşarak blokzincir inovasyonunda yeni bir sayfa açtı. Bu çığır açan teknoloji, ağların nasıl oluşturulduğunu ve kullanıldığını yeniden şekillendirerek kendisini sektörde önemli bir oyuncu olarak konumlandırdı.

CoinStats’tan alınan son verilere göre TIA, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6,41 dolara yükselerek önemli bir kilometre taşına ulaştı. Bu artış sadece geçen hafta yüzde 156’lık olağanüstü bir artış gerçekleştirdi. Haberin yazıldığı sırada 5,97 dolar değerinde hafif bir düşüş yaşansa da token’ın gidişatı hala heyecan ve spekülasyon konusu olmaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner