Yükleniyor...

Celsius Network (CEL) CEO’su Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminlerini Paylaştı

Celsius Network'ün CEO'su Alex Mashinsky, en büyük iki kripto varlık için fiyat tahminlerini açıkladı.

alex

Celsius Network’ün CEO’su Alex Mashinsky, en büyük iki kripto varlık için fiyat tahminlerini açıkladı.

Kitco News’e verdiği röportajda Mashinsky, Bitcoin’in yeni bir ralliden önce mevcut değerinden %20 oranında düşebileceğini söyledi.

“29.000 dolar ila 33.000 dolar aralığında oldukça güçlü bir desteğimiz var. Şu anda bulunduğumuz aralık bu. Bu aralıktan yükselmeye devam ediyoruz.

Ancak bu seviyeleri tekrar test etmemiz gerekebilir. Yani oldukça iyi bir şans söz konusu, Piyasa genellikle destek seviyesini test etmeyi sever. Bunun ardından artış görmeliyiz”

Bitcoin yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 38.272 dolar üzerinden işlem görüyor.

Celsius Network başkanı, kritik destek seviyesinin test edilmesinin ardından, varlığın mevcut seviyelerden yaklaşık dört kat yükselebileceğine inanıyor.

“Bu yıl için öngörüm, geçtiğimiz senelerle aynı durumda. Bu yılın sonuna kadar 140.000 ila 160.000 dolara arası bir değer bekliyorum”

Mashinsky, Ethereum için de tahminini açıkladı. CEO, en büyük altcoin’in ekosistemi genişledikçe ve benimseme oranı arttıkça bu yılın sonunda veya 2023’ün başında yeni bir ATH seviyesi belirleyebileceğini düşünüyor.

“Ethereum değerinin 6.000 ila 7.000 dolar seviyesine çıkmasını bekliyorum. Sanırım en yüksek seviye 4.800 dolardı. Ama bence bu yıl bu kırılacak ya da gelecek yılın başında kırılacak. Çünkü Ethereum üzerinde çalışan uygulamaların sayısı artmaya devam ediyor ve benimseme her geçen gün artıyor”

Ethereum yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 2,605 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner