Yükleniyor...

ChainLink, Piyasaya Negatif Sinyaller Veriyor

Merkeziyetsiz Oracle platformu ChainLink (LINK), kripto piyasasının da etkisiyle düşüş yaşarken negatif sinyaller vermeye başladı.

ChainLink Piyasaya Negatif Sinyaller Veriyor

Merkeziyetsiz Oracle platformu ChainLink (LINK), kripto piyasasının da etkisiyle düşüş yaşarken negatif sinyaller vermeye başladı.

Güçlü platform ChainLink, SWIFT ile ortaklık kurarak ivme kazanmıştı. Aynı zamanda Two Sigma ile de yapılan partnerlik, platformun güçlenmesini sağladı. Uzun soluklu kripto ayı piyasasını geliştirmelere harcayan ekip, karşılığında güçlü adımlar atmayı başardı. Yapılan çalışmaların, LINK fiyatına yansımaması dikkat çekti. LINK, düşen trendin etkisinden bir türlü çıkamadı.

Popüler kripto para birimi LINK, düşüş yönlü hareketine devam ediyor. Kripto piyasasının düşüş hareketi sergilemesi, popüler kripto para birimini de etkiledi. LINK güçlü bir düşüş yaşayarak, negatif bir momentum elde etti. Günü yaklaşık yüzde 4‘lük bir düşüşle geçiren LINK, düşüşe devam edebilir.

Bir türlü toparlanamayan LINK, gün içindeki 6.60 dolarlık seviyesini koruyamadı. Anlık fiyat olarak 6.5 dolar seviyelerinde gezinen coin, kırmızı mumları sıralamaya başladı. Düşüşün dip yapmasıyla birlikte, 6.44 dolar seviyelerinden dönüş yapan popüler coin, bu bölgeyi destek olarak kullanabilir.

ChainLink Verileri, LINK Grafiği

Cryptopolitan analiz verilerine göre, piyasada oynaklık devam ediyor. LINK fiyatı, volatilitenin yarattığı negatiflikten etkilenerek dinamiklerde azalma sergiliyor. Bollinger bantlarına bakıldığı zaman, bandın üst limiti olan direnç seviyesi 7.2 dolar olarak öne çıkıyor. Ayrıca, bandın alt limiti olan destek seviyesi de 6.4 dolar olarak göze çarpıyor.

chainlink grafik

Hareketli ortalamanın altında kalan LINK fiyatı, düşüş yönlü hareket etmeye devam edebilir. Piyasanın anlık akışında ayılar hakim durumda. Ayılardan dolayı hacim konusunda satış yönlü artış görülmesi, LINK grafiğini de etkiliyor.

Genel LINK bakışında ve analizinde, piyasanın da etkisiyle yönün negatif olduğu dikkat çekiyor. Popüler coin için en güçlü destek seviyesi olan 6.4 doların çalışmaması halinde, sonraki düşüş yerinin 6.2 dolar civarı olması bekleniliyor.

Ancak olası bir geri toparlanma durumunda aşması gereken direnç noktaları, 7.2 dolar seviyesi ve 7.9 dolar seviyesi olarak belirtiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner