Yükleniyor...

Charles Hoskinson, Başkanlara Olan İhtiyacı Ortadan Kaldırmak İstiyor

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kariyer amacının başkanlara ve CEO’lara olan ihtiyacı ortadan kaldırmak olduğunu söyledi

hoskinson

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kariyer amacının başkanlara ve CEO’lara olan ihtiyacı ortadan kaldırmak olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son zamanların en popüler kripto varlıklarından Cardano, Alonzo Hard-Fork‘u Pazar günü başlattı. Cardano kurucusu Hoskinson bunu kutlamak için Twitter’a gitti. Twitter’dan “Yeni bir Cardano çağına giriyoruz” tweetini atan Hoskinson, kullanıcılardan gelen soruları da yanıtladı.

Bir ADA destekçisi attığı tweet’te, Cardano’yu güncelleme için tebrik etti ve Hoskinson’dan “gelecekteki POTUS 2032” olarak söz etti. Hoskinson ise yanıt olarak siyasetten zevk almadığını ve başkan olmak istemediğini söyledi. Ek olarak kariyerinin asıl amacının başkanlara ve CEO’lara olan ihtiyacı ortadan kaldırmak olduğunu vurguladı.

Hoskinson’un bunu nasıl yapacağı ile ilgili bir bilgi yok. Ancak bu çıkış, Cardano destekçileri tarafından son derece iyi karşılandı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x