Yükleniyor...

Charles Hoskinson, Cardano (ADA) İçin Yoğun Günler Bekliyor

Cardano (ADA) nihayet akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesine hazırlanırken, Charles Hoskinson, şirketinin ve tüm ekosistemin tarihteki en yoğun 90 günün eşiğinde olduğunu söylüyor:

ada

Cardano (ADA) nihayet akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesine hazırlanırken, Charles Hoskinson, şirketinin ve tüm ekosistemin tarihteki en yoğun 90 günün eşiğinde olduğunu söylüyor:

“Bu muhtemelen şirketimin ve ekosistemin tarihindeki en yoğun 90 gün olacak.”

Hoskinson daha önce Mart ayında yapılan Cardano 360 etkinliği sırasında Alonzo an ağ lansmanının Ağustos civarında gerçekleşmesini beklediğini duyurdu.

Hoskinson, uygulanabilir projeleri olan topluluk üyelerinin ihtiyaç duydukları desteği alabilmelerini sağlamak istediğini söylüyor. Buna ek olarak dApp’ler için tarayıcı deneyimini iyileştirmek, onları güvenli, emniyetli ve kullanıcı dostu hale getirmek istediğini ifade ediyor.

Beklentileri Yönetmek

Alonzo’nun hard fork’unu oluşturan Cardano (ADA) yaratıcısı 90 gün içinde ana ağda olmayacak ve izleyicileri, insanların sözlerini yanlış yorumlama eğiliminde olduğu konusunda uyardı.

Milyarder kurucu, gecikmelerden nefret ettiğini söylerken, takipçilerini de “beklentileri yönetmeye” çağırıyor:

“Bunu yapmak için hepimiz birlikte çalışacağız ve gecikmelerden nefret ediyorum. Aksiliklerden nefret ederim ve riskleri ortadan kaldırmak için elimizden gelen her şeyi yaptık … Bütün bunlar, bir şeyler ortaya çıkabilir ve beklentileri yönetmek önemlidir.”

Hoskinson Alonzo hard fork’unun beklenen zamanda geleceğini umuyor. Ancak yine de ön görülemeyen bazı olayların olabileceği hususunda uyarıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner