Yükleniyor...

Charles Hoskinson, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Hakkında Konuştu

Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, meme token'ların, kullanıcı dostu olmasından uzak olmasına karşın milyarlarca dolarlık piyasa değerine ulaştığını söyledi.

hoskinson 4

Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, meme token’ların, kullanıcı dostu olmasından uzak olmasına karşın milyarlarca dolarlık piyasa değerine ulaştığını söyledi.

Hoskinson, 291.000 YouTube abonesine yaptığı açıklamada, kripto projelerinin misyon ve vizyonlarına göre değerlendirilmesi gerektiğini dile getirdi.

“Dogecoin’imiz (DOGE) ve Shiba Inu’muz (SHIB) var. Teknik olarak on milyarlarca dolar biriktirdiler. Ancak bakıldığında arkalarında bir sosyal ağ olması haricinde hiçbir kullanıcı faydası yok.

Ancak bu tokenların taraftarları, sosyal ağların kendilerinin değeri temsil ettiğini ve bu sebeple ihtiyaçları olan tek şeyin bu olduğunu iddia edeceklerdir.

Benim gibi eski kafalı insnalar, gerçek temellere, gerçek işlemlere, gerçek trade gibi şeylere giden yola ve bunların dünyada nasıl devam edeceğine dair bir görüşe sahip olmanız gerektiğini söylüyor”

Hoskinson, bazı kriptoların yüksek getirileri sebebiyle, sektörde gerçekçi olmayan beklentilerin ortaya çıktığını söylüyor.

“Her yıl ekonomik koşullar ne olursa olsun, dünya çapında sonu gelmeyen binlerce kripto projesinin başlatıldığını göreceğiz. Bu beklentilerin artmasına sebep oldu ve düzenleyici kurumlar da bu projeler sebebiyle insanları uyarıyor

Ancak sürekli 100x gibi bir vaat varsa bu gerçekçi değildir. Matematik bu şekilde çalışmıyor”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner