Yükleniyor...

Citaldoc, ADA Ödemelerini Test Ediyor

Sağlık uygulaması Citaldoc, ADA ödemelerini test etmeye başladı.

citaldoc

Sağlık uygulaması Citaldoc, ADA ödemelerini test etmeye başladı.

650.000’den fazla potansiyel hastasıyla Latin Amerika’nın en büyük sağlık uygulamalarından olan Citaldoc, ADA testinin detaylarını paylaştı.

Citaldoc, ADA’yı Test Etmeye Başladı

Ekibin Twitter hesabından yayınlanan açıklamaya göre, platform, sağlık hizmetlerinin ödeme modülü için Cardano’nun yerel token’ı ADA’yı test etmeye başladı.

Ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere, 10.000 ADA’lık bir test işlemi, Cardano’nun test ağı tarafından başarılı bir biçimde işlendi.

Citaldoc yetkilileri, kripto entegrasyonunun platformun potansiyel müşterilerine erişilebilirliği için büyük bir önem taşıdığına inanıyor.

Cardano, Latin Amerika faaliyetlerine de hız vermiş durumda. Binance’in bölgedeki son ortaklıkları ile Binance Card kullanıcıları, ADA gibi birçok token’ı fiat para birimleriyle satın alma şansına sahip olmuş durumda.

Citaldox, e-sağlık, teletıp ve ilaç endüstrilerinde 100.000’den fazla müşteriye hizmet veriyor ve Latin Amerika bölgesinde sağlık alanında önde gelen firmalar arasında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner