CNBC Sunucusunun "Altcoin Sezonu" Açıklaması Alay Konusu Oldu • Coinkolik
Yükleniyor...

CNBC Sunucusunun “Altcoin Sezonu” Açıklaması Alay Konusu Oldu

Kripto para yatırım ve danışmanlık şirketi olan Onchain Capital'in kurucusu ve CEO'su, ayrıca CNBC’nin Crypto Trader programına ev sahipliği yapan Ran NeuNer altcoin sezonunun başladığını iddia etti.

Altcoin Sezonu

Kripto para yatırım ve danışmanlık şirketi olan Onchain Capital’in kurucusu ve CEO’su, ayrıca CNBC’nin Crypto Trader programına ev sahipliği yapan Ran NeuNer altcoin sezonunun başladığını iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

11 Ocak’ta resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile dalga konusu olan NeuNer, o gün Litecoin, Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’teki anlık yükselişleri dikkate alarak birçok kişinin düşündüğü gibi “altcoin sezonu” başladı açıklamasında bulundu. Ünlü ismin “son dakika gelişmesi” olarak bu yönde bir duyuru yapması hem sert hem de komik tepkilere neden oldu.

Yatırımcıların büyük çoğunluğu NeuNer’ın açıklamasının ardından “o halde düşüş başlıyor” açıklamasında bulunurken, bazıları yüzde 90’lık düşüşün ardından gelen yüzde 5 gibi anlık yükselişlerle altcoin sezonunun başladığını söylemenin mümkün olmayacağını ifade etti.

NeuNer’ın açıklamasına karşı açıklamalarda bulunanlar haklı çıkmış görünüyor. CoinMarketCap’in verilerine göre Bitcoin SV dışındaki altcoin’lerin çoğunluğu yüksek oranda değer kazanmış değil ve hatta birçoğu düne göre değer kaybetmiş durumda. Bu da NeuNer’in “son dakika gelişmesi” olarak yaptığı açıklamada yine haksız çıktığının bir kanıtı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x