Yükleniyor...

CNBC’den Brian Kelly MANA, AXS ve SAND İçin Yükseliş Beklediğini Söyledi

CNBC'den Brian Kelly 2022'de neden üç metaverse token'ın yükselişe geçeceğini düşündüğünü açıkladı.

kelly

CNBC’den Brian Kelly 2022’de neden üç metaverse token’ın yükselişe geçeceğini düşündüğünü açıkladı.

Dijital para birimlerine yatırım yapmak da dahil olmak üzere yatırımlara odaklanan bir varlık yönetimi şirketi olan BKCM LLC’nin kurucusu ve CEO’su olan Brian Kelly, kripto paralarla alakalı açıklamalarda bulundu.

CNBC’nin “Fast Money” programının yakın tarihli bir bölümünde Kelly, sanal gerçeklik platformu Decentraland’ın (MANA), Facebook hisselerinin yukarı yönlü yörüngesini kopyalayabileceğini söyledi. Ağ etkisinin sanal gayrimenkul üzerindeki önemli etkisine dikkat çeken ünlü isim Decentraland’ın benimsenmedeki artıştan yararlanmaya hazır olduğunu söyledi.

Kelly, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri konuştu:

“Decentraland’de gayrimenkul satın alabilir, mağaza için vitrin satın alabilir, sanal olarak birçok farklı şey yapabilirsiniz. Ve bu sanal dünyanın para birimi MANA’dır. Bu tıpkı Facebook’un büyümesi gibi olabilir. Facebook hisselerinin fiyatı da arttı. Bu ağlar büyüdükçe ve bu sanal dünyalar büyüdükçe, temeldeki para biriminin, temeldeki ekonomiye hizmet etmek için büyümesi gerekiyor.“

Kelly ayrıca, kullanıcıların dijital varlıkları satın almasına, satmasına ve takas etmesine olanak tanıyan, oyun oynayarak para kazanmayı sağlayan merkeziyetsiz bir oyunun yerel token’ı olan Axie Infinity (AXS) fiyat hedefinde de yükseliş hissinde. Kelly burada yine ağ etkisine dikkat çekti ve oyunun büyümesiyle birlikte AXS fiyatının fırlamaya devam edeceğini söyledi.

Kelly, son olarak The Sandbox’ın yerel token’ı SAND hakkında şunları söyledi:

“Sandbox ağı büyüdükçe, para birimi de temel ekonomiye hizmet etmek için onunla birlikte büyüme eğiliminde olacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner