Yükleniyor...

Coin Bureau, Axie Infinity (AXS) İçin Büyük Bir Çıkış Öngörüyor

Popüler kripto kanalı Coin Bureau, çevrimiçi video oyunu Axie Infinity'nin (AXS) bu yıl göz kamaştırıcı zirvelere ulaştıktan sonra daha fazla kazanç elde edip edemeyeceğini analiz etti.

axs

Popüler kripto kanalı Coin Bureau, çevrimiçi video oyunu Axie Infinity’nin (AXS) bu yıl göz kamaştırıcı zirvelere ulaştıktan sonra daha fazla kazanç elde edip edemeyeceğini analiz etti. Analist, yeni bir videosunda NFT pazarına da ev sahipliği yapan oyna-kazan (P2E) oyununun şu anda P2E alanına hakim olduğunu söylüyor.

“Kripto para, oyna-kazanın geleceği olduğunu açıkça ortaya koydu. Bununla birlikte, sürdürülebilir bir oyna-kazan ekosistemi oluşturmak kolay bir şey değildir. Şu ana kadar bunu başaran tek kripto projesi Axie Infinity ve sonuç olarak aylık iki milyonun üzerinde kullanıcıyı bir araya getirdi ve artmaya devam ediyor. AXS, kriptonun en iyi oyun parasıdır.”

AXS, bu yıl %25.320’nin üzerinde artışla 1 Ocak’taki 0,53 dolardan şu anki fiyatı olan 133 dolara yükseldi. AXS’nin bu şaşırtıcı yükselişinden sonra bile analist, kripto paranın deposunda yükseliş için daha fazla benzin kaldığını düşünüyor.

“Axie Infinity’nin güncellemeleri AXS’i tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkardı… AXS çok güçlü bir yükseliş trendinde ve tüm zamanların en yüksek seviyeleri ileride gibi görünüyor. Tabi AXS pay sahipleri güzel AXS ödülleri kazanıyor ve bazılarının satıyor olması çok muhtemel.”

Guy ayrıca, bir projenin uzun vadeli uygulanabilirliğini sağlamak için token’ları nasıl kilitlediğini ve serbest bıraktığını ifade eden Axie’nin hak kazanma programının etkisinden de bahsediyor.

“AXS için hak kazanma programı, diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında oldukça agresif ve muhtemelen Axie Infinity’nin ilk yatırımcılarından bazıları da kar alıyor. AXS için ICO (ilk madeni para teklifi) fiyatının sadece 10 sent olduğu göz önüne alındığında, bu beklenebilir. Bu, birçok erken yatırımcının en az 1.000x üzerinde oturduğu anlamına gelir. Rakamlar açısından bakıldığında, Temmuz ayından bu yana yaklaşık 10 milyon AXS dolaşıma girmiş gibi görünüyor.”

Guy, oyunun devam eden popülaritesinin, kâr alıcılardan gelen herhangi bir satış baskısına rağmen, AXS’nin fiyatının artması muhtemel olduğu anlamına geldiğini söyleyerek analizini tamamlıyor.

“İyi haber şu ki, satış baskısındaki bu artış, AXS için çok fazla talep yaratan Axie Infinity’nin sürekli benimsenmesiyle dengeleniyor. Biraz şansla, AXS kripto boğa piyasası bitmeden 2 kat daha çekecek.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner