Yükleniyor...

Coinbase, Bazı Kullanıcıların Hesaplarına Erişmede Sıkıntı Yaşadığını Açıkladı

ABD'nin en büyük kripto para borsası Coinbase, bazı kullanıcıların hesaplarına erişim sorunları yaşadığının farkında olduğunu söyledi.

coinbase 2

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, bazı kullanıcıların hesaplarına erişim sorunları yaşadığının farkında olduğunu söyledi.

Borsa yaptığı açıklamada, kullanıcıların fonlarının güvende olduğuna dair güvence verdi. Geliştiricilerin bu sorun üzerinde de çalıştığını vurguladı.

Coinbase, bu hafta başlarında bir iflas yaşanması durumunda kullanıcıların varlıklarının silinebileceğini netleştirmek için hizmet şartlarını güncelledi ve ağır bir eleştiri yağmuruna tutuldu. Coinbase CEO’su Brian Armstrong, böyle bir senaryonun olası olmadığını dile getirdi.

Bitcoin, bugün erken saatlerde Aralık 2020’den bu yana ilk kez 25.000 dolar seviyesine geriledi. Bu düşüşle birlikte Coinbase hisseleri de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 40.83 doları gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner