Yükleniyor...

Coinbase, Legder Cüzdanlarını Tarayıcı Uzantısına Entegre Edecek

ABD’nin en büyük kripto varlık alım satım platformu Coinbase, Ledger cüzdanlarını entegre edecek.

coinbase legder cuzdanlarini tarayici uzantisina entegre edecek

ABD’nin en büyük kripto varlık alım satım platformu Coinbase, Ledger cüzdanlarını entegre edecek. 

Önde gelen donanım cüzdanı üreticisi Ledger, Perşembe günü bir basın açıklaması yayımladı. Açıklamada donanım cüzdanlarının Coinbase Wallet tarayıcı uzantısıyla entegre edilmesinin planlandığı söylendi. Hamle ile kullanıcılar, kripto varlıklarını kendi kendilerine saklamaları için daha fazla seçeneğe sahip olmuş olacak.

Coinbase Ürün Başkan Yardımcısı Max Branzburg konu hakkında açıklamada bulundu. Branzburg hamle hakkında şunları söyledi:

“Önümüzdeki aylarda Coinbase Wallet’ı Web 3’e katılmanın en güvenilir ve en güvenli yolu haline getirdiğimize dair daha fazla duyuru paylaşılacak.”

Kripto Banka Kartı Çıkarıyor

Önde gelen donanım cüzdanı üreticisi ayrıca bir kripto banka kartı piyasaya süreceğini duyurdu. Kartın kullanıcıları, 50 milyondan fazla mağazada kripto varlıklar ile ödeme yapma imkanına sahip olacak. BTC, ETH, USDT ve USDC gibi önde gelen kripto varlıkları destekleyen kartın, 2022’nin ilk çeyreğinde İngiltere, Fransa ve Almanya’daki müşterilere ve ikinci çeyrekte ise ABD’deki müşterilere sunulması bekleniyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner