Yükleniyor...

Coinbase Wallet, DeFi Uygulamalarına Bağlanmak İçin Tarayıcı Uzantısını Başlattı

Coinbase Wallet, kullanıcılarının Uniswap (UNI), Aave (AAVE) ve SushiSwap'e (SUSHI) bağlanmasına olanak tanıyan yeni bir tarayıcı uzantısı ile merkezi ve merkezi olmayan finans arasında köprü kurmaya başladı.

coinbase

Coinbase Wallet, kullanıcılarının Uniswap (UNI), Aave (AAVE) ve SushiSwap’e (SUSHI) bağlanmasına olanak tanıyan yeni bir tarayıcı uzantısı ile merkezi ve merkezi olmayan finans arasında köprü kurmaya başladı.

Eklenen uzantı, bir kişinin hesap verilerini otomatik olarak kaydettiği için, her dapp açmak istediğinde QR kodlarını tarama ihtiyacını ortadan kaldırır.

Kullanıcılar, masaüstü tarayıcılarından işlem gerçekleştirebilecek, ancak bunları akıllı telefon uygulamalarından onaylamaları gerekecek.

Şirket daha erişilebilir hale getirmek için DeFi ekosistemiyle daha fazla etkileşime gireceğini belirtiyor.

“Daha fazla müşteriyi, dapps dünyasına ve daha büyük bir kripto ekosistemine katılmaları için güçlendirmek istiyoruz. Bunu yapmak için Coinbase Wallet uzantısı gibi yeni geliştirmeler ve tekliflerle daha fazla kullanım kolaylığı ve erişilebilirlik sağlamak için adımlar atmaya devam edeceğiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner