Yükleniyor...

Coinbase, Yılın 2. Çeyreğinde İşlem Gelirlerinde 1,9 Milyar Dolar Kazandı

ABD'nin en büyük kripto varlık işlem platformu Coinbase, 2021 yılının ikinci çeyreğinde işlem gelirlerinden 1,9 milyar dolar gelir elde ettiğini duyurdu.

coinbase

ABD’nin en büyük kripto varlık işlem platformu Coinbase, 2021 yılının ikinci çeyreğinde işlem gelirlerinden 1,9 milyar dolar gelir elde ettiğini duyurdu.

Coinbase şu anda aylık 8,8 milyon işlem yapan kullanıcıya ve 68 milyon toplam kullanıcıya sahip.

Coinbase, halka açık bir şirket olarak ikinci çeyrek raporunda 1,9 milyar dolarlık işlem geliri açıkladı. Analistler borsanın 1.57 milyar dolarlık işlem geliri elde edeceğini tahmin ediyorlardı.

Borsa, ikinci çeyrek için şu bilgiler aktardı:

  • İlk çeyrekteki 771,5 milyon dolarlık gelir 1,6 milyar dolara yükseldi.
  • Düzeltilmiş FAVÖK (Faiz, Amortisman ve Vergi Öncesi Kar) geçtiğimiz çeyrekte 1,12 milyar dolar seviyesindeyken, ikinci çeyrekte 1,1 milyar dolara yükseldi.
  • 1,9 milyar doları işlem gelirleri ve 103 milyon dolarlık abonelik hizmet gelirleri dahil olmak üzere toplam 2,2 milyar dolar gelir elde edildi.

Coinbase hisseleri, raporun yayınlanmasının ardından mesai sonrası işlemlerde %0,5 oranında artarak 271 dolara yükseldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner