Yükleniyor...

Coingecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin

Coingecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Taboo Token (TABOO), Wall Street Games (WSG), YIELD App (YLD), SuperFarm (SUPER) ve Wonderland (TIME) oldu.

coingecko en cok aranan

Coingecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Taboo Token (TABOO), Wall Street Games (WSG), YIELD App (YLD), SuperFarm (SUPER) ve Wonderland (TIME) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Taboo Token (TABOO)
  • Wall Street Games (WSG)
  • YIELD App (YLD)
  • SuperFarm (SUPER)
  • Wonderland (TIME)

Taboo Token (TABOO): TABOO, tüm katılımcıların tamamen kilitli bir likidite havuzuna sahip tamamen güvenli bir ekosisteme katılmalarına olanak tanıyan, mutlak sağlamlık güvenliğine sahip topluluk tarafından yürütülen bir projedir. Yetişkinlere yönelik bir NFT ve Akışlı medya projesi olan TABOO, son derece özel içerikte uzmanlaşmak için Enjin Coin Pazar Yeri Geliştiricileri tarafından yaratılıp kullanıma açılmıştır. Projenin yerel kripto para birimi TABOO Tokendir. TABOO ayrıca, heyecan verici bir gelecek yaratmak için NFT’leri kullanan eğlence ve medya tabanlı bir blockchain teknoloji projesidir. CoinGecko’da en çok arananlarda en başta yer alan Taboo Token, 7 günde %312.3 oranında son 24 saatte %29.5 oranında yükselerek 0,01067973 dolardan işlem görmektedir.

Wall Street Games (WSG): Oyuncuların kripto varlıklarda ödüller için eğlenceli ve bağımlılık yapan basit oyunlarda birbirleriyle savaştığı yeni nesil hibrit Blockchain tabanlı çevrimiçi bir oyun platform olan Wall Street Games, CoinGecko verilerine göre 7 günde %12.4 oranında son 24 saat içerisinde %1.3 oranında yükselişe geçerek 0,000000103971 dolardan işlem görüyor.

YIELD App (YLD): Geleneksel ve dijital finans arasında köprü kuran DeFi varlık yönetimi platformu YIELD App, hem perakende hem de kurumsal pazar için tasarlanmıştır. YIELD App, dijital varlık sınıflarıyla ilgilenen yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda kripto yatırımcılarının karmaşık protokollerde olmadan DeFi’nin inanılmaz fırsatlarından yararlanmalarına izin veriyor. CoinGecko’da en çok aranan coinler arasına giren YIELD App, son 24 saatte %5.3 oranında yükselerek 0,557732 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner