Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin 22 Kasım 2021

CoinGecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Unmarshal (MARSH), JasmyCoin (JASMY), DeXe (DEXE), Crypto.

coingecko en cok aranan

CoinGecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Unmarshal (MARSH), JasmyCoin (JASMY), DeXe (DEXE), Crypto.com Coin (CRO) ve BOSAGORA (BOA) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Unmarshal (MARSH)
  • JasmyCoin (JASMY)
  • DeXe (DEXE)
  • Crypto.com Coin (CRO)
  • BOSAGORA (BOA)

Unmarshal (MARSH): Unmarshal, DeFi uygulamaları için özelleştirilebilir verileri düzenlemek için bir blok zinciri dizinleri ağından oluşan Zincir-Agnostik bir blok zinciri protokolüdür. CoinGecko’da en çok arananlarda en başta yer alan Unmarshal, son 24 saatte % 28.6 oranında yükselişe geçerek 1,61 dolardan işlem gördü.

JasmyCoin (JASMY): JASMY, IoT (Nesnelerin İnterneti) platformları geliştiren bir kuruluş olan Jasmy’ye güç veren bir Ethereum belirtecidir. Jasmy, merkezi sunucular aracılığıyla cihaz ve veri ağlarını koordine etmek yerine, uç bilgi işlem ve merkezi olmayan bir depolama ağı olan IPFS’de veri depolama yoluyla süreci merkezden uzaklaştırmayı hedefliyor. CoinGecko verilerine göre en çok aranan coinler arasında yer alan JasmyCoin, son 24 saatte %51.7 oranında yükselişe geçerek 0,238284 dolardan işlem gördü.

DeXe (DEXE): DeXe, en iyi yatırımcıların stratejilerini kopyalayan bir sosyal yatırım platformu olarak kendisini tanımlıyor. Her yatırımcı için bir token veya birçok token sahibi olma imkanı bulunuyor. Her token gerçek bir varlık tarafından destekleniyor ve fiyatı yatırımcının becerilerine bağlı şekilde şekilleniyor. CoinGecko verilerine göre en çok aranan coinler arasında yer alan DeXe, son 24 saatte %13 oranında yükselişe geçerek 15,83 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner