Yükleniyor...

Coingecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto varlık arasından en çok aranan 5 token Verasity (VRA), CryptoBlades (SKILL), CryptoZoon (ZOON), Axie Infinity (AXS) ve Binance Coin (BNB) oldu.

coingecko en cok aranan

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto varlık arasından en çok aranan 5 token Verasity (VRA), CryptoBlades (SKILL), CryptoZoon (ZOON), Axie Infinity (AXS) ve Binance Coin (BNB) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Verasity (VRA)
  • CryptoZoon (ZOON)
  • CryptoBlades (SKILL)
  • Binance Coin (BNB)
  • Plant vs Undead Token (PVU)

Verasity (VRA): Video reklamlarındaki sahte izleyicilerin tespit edilmesini sağlayan Verasity blockchain projesidir ve para birimi VRA’dır. Kullanıcılar video izleyerek VRA tokeni kazanırlar. Verasity ağında reklam ve video izleyen kullanıcılara VRA Coin dağıtımı yapılır. VRA Coin, eğlenceli bir havada ve alım-satım işlemi yapmadan coin kazanmaya imkan sunar. CoinGecko verilerine göre Verasity, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı. Verasity, 0,018 dolardan işlem görmektedir.

CryptoZoon (ZOON): CryptoZoon, Pokemon Story’den esinlenmiş bir oyundur. NFT ve blok zinciri tabanlı oyun dünyasına Milyonlarca kişinin basit, yaratıcı ve eğlenceli bir şekilde katılmasını sağlayacak kapsamlı bir dijital oyun platformu olan CryptoZoon, en çok arananlar arasına girerek 0,027 dolardan işlem görmektedir.

CryptoBlades (SKILL): Oyun geliştirme şirketi Riveted Games tarafından geliştirilen CryptoBlades, oyuncuların canavarlarla savaştığı, benzersiz silahlar ürettiği, baskınlara katıldığı ve eşyalarını açık pazarda takas ettiği bir rol yapma oyunudur. Coingecko’da en çok arananlar sırasında ikinci olan CryptoBlades, oyuncuların SKILL tokenleri kazanmak için güçlü silahlarla düşmanları yenebileceği Binance Smart Chain’deki bir NFT Crafting oyunudur. CryptoBlades, 38 dolardan işlem görmektedir.

Binance Coin (BNB): Binance Coin (BNB), Binance kripto para değişim borsasının çıkardığı bir kripto para birimidir. Binance Coin (BNB) ERC-20 tabanlı bir kripto para birimi olarak çıkarılmıştır, fakat daha sonra Binance kendi zincirini kurmuş ve BEP2 tabanlı bir alt yapıya geçmiştir. Mevcut ERC20 tokenlar yakılarak BEP2 tokenları haline getirilmektedir. En çok arananlar arasında olan Binance Coin, 409 dolardan işlem görmektedir.

Plant vs Undead Token (PVU): Plant vs Undead, NFT’lerin olduğu Binance Smart Chain üzerine kurulmuş bir blok zinciri oyunudur. İki oyun modu vardır: Çiftlik simülasyonu ve Kule savunması. Tüm oyun modları PVU’yu ödüllendirir. Oyuncular, PancakeSwap üzerinden PVU satın alabilirler. PVU, pazaryerinde yeni teklifler vererek kullanılabilir. Plant vs Undead Token, en çok arananlar arasına girerek 12.12 dolardan işlem görmektedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x