Yükleniyor...

Cosmos (ATOM) ve Axie Infinity’de (AXS) son durum ne?

Cosmos (ATOM) ve Axie Infinity'de (AXS) neler oluyor, yükseliş trendine başlayabilecekler mi?

btc analiz

Cosmos (ATOM) ve Axie Infinity’de (AXS) neler oluyor, yükseliş trendine başlayabilecekler mi?

Şu anda Cosmos (ATOM) ve Axie Infinity (AXS), düşüş trendleri yaşıyor. Bu durum, onların gelecekteki fiyat yapıları hakkında soru işaretlerini beraberinde getiriyor. Peki ya her iki altcoin için teknik ve temel analiz nasıl ilerliyor?

Cosmos (ATOM): Ayı Pençesinde

Cosmos (ATOM), blockchain ekosistemi yaratmayı amaçlayan bir proje olarak karışımıza çıkıyor. Fakat BTC’nin kısa-orta vadedeki fiyat hareketleri, ATOM fiyatının düşüş eğiliminde olduğunu netleştirdi. ATOM, Şubat 2023’te 15,17 dolara yükseldi ancak daha belirgin piyasa trendleri nedeniyle değeri Haziran ayında düşüş sergiledi. 

Bununla birlikte, son dönemde yaşanan fiyat dalgalanmalarına rağmen ATOM’un temel teknolojisi ve birlikte çalışabilirlik konusundaki kararlılığı, uzun vadeli potansiyelini gösteriyor.

Cosmos ağı, blockchain alanı gelişmeye devam ettikçe, ağlar arasında köprü kurma ve zincirler arası işlemleri kolaylaştırma yeteneği giderek daha değerli hale geliyor. Bundan dolayı analistler, ATOM fiyatının 2023’ün 4. çeyreğinde 10,83 dolara ulaşacağını öngördükleri için beklentilerini sürdürüyor.

Axie Infinity (AXS): NFT ve Oyun sektöründen güç arayışında

NFT’leri merkeze alan blockchain tabanlı bir oyun olan Axie Infinity (AXS), büyük ilgi ve popülerlik kazandı. Ancak AXS fiyatındaki son düşüşler, NFT oyun sektörü için olası bir sakinleşme dönemi olduğunu gösteriyor. Son Axie Infinity haberlerinde S5 Mystic Era resmen başladı. İlk 40.000’e girenlere yönelik kozmetik ödüllere ek olarak, liderlik sıralamasında 38.248 AXS ödülü verilecek. 

NFT oyun sektörü değişkenlik yaşarken, Axie Infinity’nin kullanıcıları yeni bir etkileşimli ekonomiye dahil etme yeteneği, bunun ilgi çekici bir seçenek olabileceğini gösteriyor. Özellikle oyunun geleceğine yatırım yapmak isteyenler için. Bu nedenlerden dolayı piyasa uzmanları, Axie Infinity’nin Aralık 2023’e kadar 7,73 dolara yükselebileceğini düşünüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner