Yükleniyor...

Crypto.com, NBA Takımı Philadelphia 76ers’ın Forma Sponsoru Olduğunu Duyurdu

Philadelphia 76ers, Crypto.

sixers

Philadelphia 76ers, Crypto.com’un logosunun tüm takım üniformalarında yer alacağını duyurdu. Philadelphia 76ers, bu yılın başlarında kripto e-ticaret sitesi StormX ile bir anlaşma imzalayan bir başka NBA takımı Portland Trail Blazers’a katıldı.

Bu durumda NBA sezonu başladığında, bir değil iki takım kripto reklamı olan formaları giyecek.

Bir borsa temsilcisinin CoinDesk’e verdiği demeçte, Crypto.com ile Philadelphia 76ers (Sixers) ortaklığının altı yıl olduğunu söyledi. Anlaşmanın maliyeti ise henüz açıklanmadı.

nba

Crypto.com son zamanlarda birçok yüksek profilli spor takımlarıyla ortaklık yaptı, ancak bu NBA ile yapılan ilk ortaklık anlaşması. Kripto varlık işlem platformunun büyük ortaklıkları arasında futbol kulübü Paris Saint-Germain, araba yarışı ligi Formula 1 ve Ulusal Hokey Ligi’nden Montreal Canadiens yer alıyor.

Sixers anlaşması, aynı zamanda, NFT tarafını da içeriyor. Ekip, Crypto.com’un NFT platformu aracılığıyla ilk dijital koleksiyon koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

76ers Ticari Operasyonlar Başkanı Chris Heck yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Crypto.com, kimliğimizin dokusuna dokunacak birlikte kripto varlık ekosistemini spora nasıl entegre edildiğine dair manzarayı değiştireceğiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner