Yükleniyor...

CYCE Coin Hızla Büyümeye Başladı!

CYCE Coin, 13 Ağustos ’ta BigONE kripto varlık işlem platformunda listelenmeye başladı

cycecoin

CYCE Coin, 13 Ağustos ’ta BigONE kripto varlık işlem platformunda listelenmeye başladı. Tüm dünyadan, özellikle Çin’den ve Türkiye’den CYCE kripto varlığına yoğun talep olması, CYCE projesinin çok güçlü bir proje olduğunu göstermiş oldu. Küresel ısınma problemine köklü bir çözüm getiren CYCE Projesi, BigONE borsasının ardından birçok borsadan da listelenmek için teklif almaya başladı. BigONE kripto varlık işlem platformunun günlük 500 milyon dolar hacmi ve haftalık 350 bin yatırımcı kullanıcısı var. Türkçe dil desteği sunan BigONE platformu, kurulduğu günden bu yana hiçbir güvenlik problemi yaşamamıştır ve global çapta birçok ülkeden yoğun bir yatırımcı kitlesine sahiptir. CYCE kripto varlığı BigONE platformundaki ilk gününü 1 milyon dolar hacimle ve %27 artışla tamamladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BigONE platformunda listelenmesinin ardından pozitif ivme kazanan CYCE, BigONE’da büyük bir ilgi gördü. Küresel ısınmaya karşı oluşturulmuş olan CYCE, ilk gün 1 milyon doların üzerinde işlem hacmine ulaştı. 1,1 USDT ile borsada listelenen CYCE, listelendiği günden bu güne kadar yaklaşık %60 oranında artarak, 1,75 USDT seviyelerine ulaştı.

cycecoin grafik

Her geçen gün istikrarlı bir artış gerçekleştiren CYCE, 23.08.2021 tarihinde CoinGecko platformunda yerini aldı ve ardından 24.08.2021 tarihinde ise CoinMarketCap de listelendi. Bu sayede piyasa değeri resmi olarak açıklanmış oldu.

cycecoin hasan

21.08.2021 tarihinde, Crypto Carbon Energy CEO’su ve Kurucusu Hasan Karaozan ile Sierra Leone Cumhurbaşkanı Sayın Dr. Julius Maada Bio, Çırağan Sarayı Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nde, CYCE kripto varlığının Sierra Leone Merkez bankası rezervi olarak kabul edilmesi adına görüşme ve anlaşma çalışmalarına başladı. Kripto varlıklar içerisinde Bitcoin El Salvador’da resmi para birimi olarak kabul edilmişti. CYCE kripto varlığı bu temas sayesinde Merkez bankaları tarafından Bitcoin dışında kabul edilebilecek potansiyele sahip yeni bir kripto varlık oldu.

Crypto Carbon Energy CEO’su ve Kurucusu Hasan Karaozan, 26.08.2021 tarihinde Kazakistan Büyük Elçisi ile CYCE kripto varlığının Kazakistan Merkez Bankasında rezerv edilmesi hakkında görüşmelere başladı. Bu rezerv çalışması ile ülke geneli Yenilenebilir Enerji Yatırımlarının hızlı bir şekilde hayata geçmesi planlanıyor. Çok kısa bir zaman diliminde birçok firmanın da temasa geçtiği bir varlık olan CYCE, dünya piyasalarında güçlü bir yankı uyandıracağı ön görülüyor.

CYCE CEO’su ve Kurucusu Hasan Karaozan CYCE projesinin üç ana hedefinin olduğunu söyledi:

1-Dünya’yı küresel ısınmanın etkilerinden kurtarmak.

2-Blockchain teknolojisinin günümüz dünyasındaki reel problemleri çözebileceğini göstererek diğer projelere örnek oluşturmak.

3-Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak.

CYCE 15.04.2021 tarihinde test yayınına alındı. Sistemin testlerinin ardından 10.05.2021 tarihinde reel yayına alındı. 91. gününde ilk borsa listelenmesini ve 99. günde ise CoinMarketCap platformunda listelenmesiyle kripto varlık dünyasına hızlı bir giriş yaptı. CYCE, planlandığı gibi süreci kararlı, planlı ve başarılı bir şekilde sürdürdü. CYCE projesi bu hızla devam ederse birçok projeye de örnek olacak gibi duruyor.

Ayrıca Blockchain teknolojisinin çıktığı ilk günden beri sadece dijital değil, gerçek hayattaki bir soruna çözüm üreten ilk proje olma özelliği taşıyan CYCE, dünyayı karbon emisyonundan kaynaklı küresel ısınmadan uzaklaştırmayı planlıyor.

Sizde bu destekleme mekanizmasına katılmak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ön sıralardan yerinizi almayı unutmayın.

Küresel İklim Değişikliği Problemi

İnsan eli ile son 200 yılda atmosfere salınan karbon miktarının artması sonucu sera gazı etkisi meydana gelerek küresel ısınma problemi ortaya çıkmıştır. Fosil yakıtlı enerji santralleri ise bu karbon salınımının %73,2 kadar yüksek bir oranının kaynağıdır. Bu sonuca bakarak “karbon salınımının” en büyük sebebinin “fosil yakıtlı enerji üretimi” olduğunu söyleyebiliriz. Global enerji üretiminde yenilenebilir enerji kaynakları karbon salınımına neden olmazken, enerji üretiminde hala %11,4 gibi bir orana sahiptir.

İşte bu oranlardan yola çıkarak, CYCE Coin projesi ile oluşturulan kripto varlığın %80’i matematiksel bir sistemle yenilenebilir enerji kaynaklarına ödül olarak verilecektir. Blok zinciri teknolojisinin kullanmasının amacı, bu destekleme mekanizmasına tüm insanlığın hızlı bir şekilde dâhil olmasını sağlamaktır. Böylece CYCE kripto varlığı aracılığıyla yenilenebilir enerji kaynaklarını, daha değerli hâle getirmeyi ve enerji yatırımlarını yenilenebilir enerji kaynaklarına yönlendirmeyi amaçlar. Bu sayede, temiz ve karbon-nötr enerji ile küresel ısınma, sera gazı etkisi ve küresel iklim değişikliğinin olumsuz etkilerinden tüm insanlığı kurtarmayı hedeflemektedir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x