Yükleniyor...

CZ’den Binance US CEO’sunun ayrılığına cevap geldi!

Binance CEO'su CZ, US kolunun CEO'su olan Brian Shroder'ın şirkette ayrılığını "mola vermek" şeklinde değerlendirdi.

CZ SBF Tarihin En Buyuk Dolandiricilarindan

Binance CEO’su CZ, US kolunun CEO’su olan Brian Shroder’ın şirkette ayrılığını “mola vermek” şeklinde değerlendirdi.

Binance US çalışanlarının üçte birinin işten çıkarılması nedeniyle Shroder’ın Salı günü firmadan ayrıldığını bildirildi.  Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), kripto borsasının ABD kolunun başkanının yakın zamanda ayrılmasını ara verme ihtiyacına bağladı.

X üzerinden görüşlerini paylaşan CZ, dikkatleri çekti!

Son zamanlardaki ayrılıkları ele alarak bir paylaşım yapan CZ, “Brian Shroder, iki yıl önce katıldığında yapmayı planladığı şeyi başardıktan sonra hak ettiği bir ara veriyor.” dedi. Shroder liderliğinde Binance US’in sermayesini artırdığını, ürün ve hizmetleri iyileştirip, süreçleri sağlamlaştırdığını belirten CZ, genel olarak pozitif bir değerlendirmede bulundu.

Yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken Binance’in CEO’su, “Kripto piyasası, hızla gelişen ve giderek daha düşmanca bir düzenleme ortamıyla iki yıl öncesine göre şimdi farklı bir yerde. Eski SEC, New York Fed, Ripple ve DTCC yöneticisi Norman Reed , Binance’e liderlik edecek doğru kişi.” diye sözlerine ekleme yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner