Yükleniyor...

Despace Protocol IDO Yatırım Turuna Katılım İçin Son Gün (Sponsorlu)

Seed ve Private Sale yatırım turlarından sonra dün IDO yatırım turuna başlayan DeSpace projesi, 2 günlük yatırım turunun ilk gününde A2DAO ve DuckDAO üzerinden 150 bin dolar yatırım topladı.

image1

Seed ve Private Sale yatırım turlarından sonra dün IDO yatırım turuna başlayan DeSpace projesi, 2 günlük yatırım turunun ilk gününde A2DAO ve DuckDAO üzerinden 150 bin dolar yatırım topladı. Bugün 16:00’da Poolz üzerinde devam edecek olan IDO turu için DES token satış fiyatı 0.32 USD olarak belirlendi. IDO sonrası 17:00’da Pancake Swap’de listelemesi ile IDO’yu kaçıran yatırımcılar PancakeSwap üzerinden anlık fiyat ile yatırım yapabilecekler.

IDO öncesinde DeSpace projesi, BTA Ventures, Criterion Capital, Wu Blockchain, Omni.ai, Leadwallet.io, DuckDAO, Almora Capital gibi kripto para ekosisteminin öncü firmaları ve Waykichain’in Kurucu ve CEO’su, Tron Network’ün eski COO’su gibi önemli bireysel yatırımcılar da katıldığı yatırım turlarını 3 milyon dolar ile tamamladığını duyurmuştu.

DeSpace, kendi ürünleri de dahil olmak üzere kripto ekosisteminin dört bir yanından bir dizi DeFi ve NFT ürününü tek ve basitleştirilmiş bir arayüz ile kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Özellikle DeFi ve NFT ürünlerini entegre şekilde sunan bir proje olması proyeye olan kurumsal ilgiyi arttıran faktörlerden oldu.

DeSpace CEO’su Obasi Francis Ifegwu yoğun ilgi gördükleri yatırım turları hakkında “Bir fikre sahip olmak başka bir şey, fikrinizi destekleyecek ve ona finansal taahhütte bulunacak insanları bulmak başka bir şey. DeSpace’e yatırım yapan yatırımcıların, projeye sadece finansal kaynak getirmediğini, aynı zamanda DeSpace’in başarılı olmasına yardımcı olmak için danışmanlık, iş geliştirme ve tanıtım hizmeti alanlarında finansal olmayan farklı avantajlar sağladığını duyurmaktan son derece heyecanlıyım.” şeklinde açıklama yaptı.

unnamed 3

DES token, DeSpace protokolünün native tokenidir ve satın alma, takas, stake, ödünç verme ve çok daha fazla özellik amacıyla platform içerisinde kullanılabilir. Bugün 16:00’da Poolz üzerinde devam edecek olan IDO turu için DES token satış fiyatı 0.32 USD olarak belirlendi. Yatırımcılar sadece USDT bakiyeleri ile katılabilecek kişi başı 100-500 USDT değerinde kotaya sahip olacaklar. IDO sonrası 17:00’da PancakeSwap listelemesi ile IDO’yu kaçıran yatırımcılar da PancakeSwap üzerinden anlık fiyat ile işlem açabilecekler. Token contract adresi listelenme öncesi projenin sosyal medya kanalları aracılığıyla açıklanacak.

Birçok kurumsal yatırımın da desteğini alan DeSpace projesi hakkında daha fazla bilgi için despace.io adresinden web sitelerini inceleyebilir, güncel gelişmelerden haberdar olmak ve sorularınız için t.me/despaceturkey üzerinden projenin Türkçe Telegram kanalına katılabilirsiniz.  

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner