Yükleniyor...

Dev Borsa BitMEX’ten Yatırımcılara Müjde Geldi!

BitMEX, Chainlink (LINK), EOS (EOS), Tezos (XTZ) ve Cardano (ADA) için vadeli işlemler başlatıyor.

dev borsa bitmexten yatirimcilara mujde geldi

BitMEX, Chainlink (LINK), EOS (EOS), Tezos (XTZ) ve Cardano (ADA) için vadeli işlemler başlatıyor. BitMEX, bu dört altcoin için Tether destekli vadeli işlem sözleşmelerini piyasaya sürüyor.

Seyşeller merkezli kripto para borsası BitMEX, Chainlink (LINK), Tezos (XTZ), EOS (EOS) ve Cardano (ADA) için dört yeni vadeli işlem sözleşmesinin kullanıma sunulduğunu duyurdu. Kripto para birimleri Tether (USDT) stablecoin destekli olacak. Borsa, yeni listelerin kullanıcılarından gelen güçlü talebe bir yanıt olduğunu söylüyor.

Tether’in toplam altcoin hacmindeki aslan payından sorumlu olduğu göz önüne alındığında, son eklenen alım satım çiftlerinin spot ticareti daha iyi yansıtması bekleniyor.

BitMEX İlk DeFi Token’ını Listeliyor

Chainlink (LINK), BitMEX borsasında listelenen ilk DeFi ile ilgili kripto para birimi oldu. BitMEX’in ezeli rakibi OKEx, Kasım 2019’da USDT marjlı LINK vadeli işlemlerini başlattı ve böyle bir türev ürününü listeleyen ilk önemli borsa oldu.

Binance Vadeli İşlemleri, Ocak ayında yüksek uçan kripto para birimi için kalıcı bir sözleşme yaptı. LINK’in 2018’de Tron’dan (TRX) bu yana borsada listelenen ilk yeni token olduğu göz önüne alındığında, BitMEX’in oldukça muhafazakar bir listeleme politikası var.

XTZ, EOS ve ADA borsada zaten takas edilebilirken, kullanıcılar artık USDT temelli sözleşmelerin yardımıyla bu paraların değeri hakkında spekülasyon yapabilecekler.

Daha önce bildirildiği üzere, BitMEX ayrıca bu yılın başlarında Ethereum (ETH), XRP (XRP) ve Bitcoin Cash (BCH) için XBT’de marj yayınlarken USD kurlarında uzun veya kısa sürmeye izin veren quanto vadeli işlem sözleşmelerini tanıttı.

Altcoin’ler Ciddi Düşüşler Yaşıyor

BitMEX, tüm kripto para piyasası 3 Eylül’de ciddi bir çöküş yaşadıktan sonra yeni altcoin sözleşmelerini açıkladı. CoinMarketCap verilerine göre LINK, XTZ, EOS ve ADA, son 24 saat içinde çift haneli kayıplar kaydetti.

Şu anda tüm kripto para piyasası kırmızı bölgede yer alıyor. Birçok önemli kripto para birimi ciddi bir biçimde değer kaybetmeye devam ediyor.

Şu anda tüm kripto para piyasası kırmızı bölgede yer alıyor. Birçok önemli kripto para birimi ciddi bir biçimde değer kaybetmeye devam ediyor. Yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verileri göz önüne alındığında son 24 saatte LINK %15, EOS %9, XTZ %13 ve ADA %12 kayıp yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner