Yükleniyor...

deVere CEO’su, Panik Satışlarının Zenginlere Hediye Olduğunu Söylüyor

Bitcoin değeri, Fed'in faiz kararı öncesinde 50.

green

Bitcoin değeri, Fed’in faiz kararı öncesinde 50.000 doların altında işlem görmeyi sürdürüyor.

Panik satışları sebebiyle Bitcoin’in değeri 50.000 doların altında yer almayı sürdürürken, deVere CEO’su Nigel Green, mevcut fiyatlarla gerçekleşen satışların “zenginlere” bir Noel hediyesi olduğunu söylüyor.

Green, “gerçekleşen son satışların küresel borsaların birçok alanını da etkileyen daha geniş bir riskten kaçınma dürtüsü tarafından tetiklendiğini” vurguladı.

“Fed de dahil olmak üzere tüm merkez bankaları enflasyonla mücadele için harekete geçmek zorunda kalıyor”

Green, panikle Bitcoin satışı yapanların, zenginlere Noel hediyesi verdiğini söylüyor:

“Zengin kripto yatırımcıları her daim dipten satın alır. Bunun sebebi, dijital, küresel, sınırsız ve merkeziyetsiz paranın açıkça gelecek olduğunu bilmeleridir

Zengin uzun vadeli yatırımcılar, yatırım portföylerini geliştirmek için dijital para birimlerini dipten satın alarak, panik satışı yapanlardan tipik olarak faydalanmış olur. Endişe verici enflasyon oranları da göz önüne alındığında Bitcoin’in yaşadığı fiyat düşüşü, bu tür yatırımcılar için oldukça faydalı görünmüyor mu?”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner