Yükleniyor...

Dogecoin, BSC Balinalarının En Yaygın Kullandığı Akıllı Sözleşmeler Arasında Yer Aldı

WhaleStats‘a göre popüler meme token Dogecoin, son 24 saatte ilk 500 BSC balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri oldu.

dogecoin DOGE

WhaleStats‘a göre popüler meme token Dogecoin, son 24 saatte ilk 500 BSC balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri oldu. Dogecoin’in ticaret hacimleri, DOGE‘yi en iyi BSC balinaları arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmeler arasına yerleştiren balinaların etkisiyle yükseldi.

Bunun yanı sıra Dogecoin, en iyi 100 BSC balinasının ilk 10 holdingi arasında yer alıyor. Son verilere göre Dogecoin, balinalardan veya kripto para biriminin en büyük sahiplerinden yenilenen bir aktivite gördü.

Zincir içi veri analizi firması IntoTheBlock tarafından sağlanan veriler, zincir üstü Dogecoin işlemlerinin hacminde 100.000 doların üzerinde bir artış olduğunu gösterdi ve toplam değer 25 Nisan’da 2,59 milyar dolara yükseldi. Toplam hacmin neredeyse %94’ünü oluşturduğu için Mart sonundan bu yana en yüksek hacim miktarı oldu.

En az 100.000 dolar değerindeki işlem sayısı Pazartesi günü 2.440’a çıkarak 14 Ocak’tan bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Kripto para analisti Ali Martinez şunları söyledi:

“Böyle bir piyasa davranışının balinaların faaliyetleri için bir vekil görevi görebileceğini ve büyük bir fiyat hareketi için nasıl konumlanabileceklerini önerebileceğini düşünüyorum.”

Coinmarketcap verilerine göre, Dogecoin yazı yazıldığı sırada 0.1385 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner