Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Coinbase Listelemesi Haberinden Sonra Yükselişe Geçti

Coinbase, yıllarca süren sessizliğin ardından nihayet Dogecoin (DOGE) için destek ekledi.

dogecoin 2

Coinbase, yıllarca süren sessizliğin ardından nihayet Dogecoin (DOGE) için destek ekledi. 2 gün içerisinde borsada kripto para ile alım satım yapmak mümkün olacak.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en önemli düzenlenmiş kripto para borsası ve halka açık tek borsa olan Coinbase, Dogecoin mevduatlarının artık Pro platformunun müşterileri için mevcut olduğunu duyurdu. Coinbase Pro, Coinbase tarafından geliştirilen ve profesyonel yatırımcılara veya ileri düzeyde günlük ticaret bilgisine sahip olanlara yönelik bir platformdur. Coinbase Pro’nun arayüzü -çoğu kripto borsasında görüldüğü gibi- daha tekniktir ve kullanıcılarına daha geniş bir trade çifti yelpazesi sunar.

Coinbase ve Coinbase Pro hizmetlerine ek olarak şirket, Coinbase Prime, OTC masası, kripto para cüzdanı, blockchain istihbarat ve analitik hizmetleri ve dijital varlık saklama gibi başka teknoloji çözümleri de sunuyor.

Sonunda Dogecoin’i Listeledi

Dogecoin alım satımı, her şeyin plana göre gittiği ve beklenen minimum likiditeye ulaşıldığı varsayılarak üç gün içinde başlayacak. Platform, Dogecoin’i listelemeyi isteğini zaten belirtmişti. Yine de, bugünün duyurusu hareketi resmileştirdi ve popüler meme madeni token’ını yükselişe geçirdi.

Dogecoin 2021 boyunca çok büyüdü. Fiyat açısından, geçen ay 0,004 dolardan 0,74 dolara yükseldi, bu da 1 Ocak’ta satın alan ve en tepeden satan biri için %16.000’den fazla bir yatırım getirisini temsil ediyor.

Bu zirveden, mevcut değerine yaklaşık %50’lik düşüş, kripto para birimini 2021’de %8,000 kârlı hale getiriyor ve Coinmarketcap’ın ilk 100’ünde en iyi performans gösteren paralardan birisi yapıyor. Ancak tüm büyümeye rağmen, Dogecoin, duyurulara aşırı tepki vermeye devam ediyor. Coinbase’den gelen haberlerin ardından, kripto para bir saat içinde %6,51’lik bir pump yaşadı ve kendisini 0,346 dolar alanında konumlandırdı.

Coingecko verilerine baktığımız zaman Dogecoin, son 24 saatte %10 oranında yükselişe geçti. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0.372 dolardan işlem görüyordu.

dogecoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner