Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) rekora imza attı: Büyüme göz kamaştırdı!

Dogecoin (DOGE) ağında oluşturulan yeni cüzdanlar geçtiğimiz hafta yüzde 1100 oranında artış gösterdi.

dogecoin zincir üstü

Dogecoin (DOGE) ağında oluşturulan yeni cüzdanlar geçtiğimiz hafta yüzde 1100 oranında artış gösterdi.

Kripto para piyasasında yeni furyalar ortaya çıkmaya devam ediyor. Airdrop’lar, standartlar ve blokzincirler kripto yatırımcılarını cezbediyor.

BRC20 ve DRC20 standardı, Bitcoin ve Dogecoin üzerindeki ağ aktivitesini artırdı. Özellikle Dogecoin, rekora imza attı. Kripto analisti Ali Martinez’in paylaştığı verilere göre, geçtiğimiz hafta Dogecoin ağında oluşturulan yeni cüzdan sayısı yüzde 1100’lük

Dogecoin (DOGE) için olumlu sinyal

Kripto analisti Ali Martinez, X platformundan yaptığı bir paylaşım ile Dogecoin (DOGE) yatırımcılarını heyecanlandırdı. Martinez’in paylaşımında, Dogecoin ağında oluşturulan yeni cüzdanların artışı dikkat çekti.

Zincir üstü verilere göre, Ocak ayı Dogecoin ağı açısından verimli bir ay oldu. Dogecoin ağında oluşturulan yeni cüzdan sayısı yüzde 1.100 artış gösterdi. Martinez’e göre, sadece 29 Ocak tarihinde 247.240 yeni DOGE adresi oluşturuldu. Bu Dogecoin ağında bir günde oluşturulan yeni cüzdan sayısı rekoru olarak kayıtlara geçti. Önceki rekor ise 16 Aralık 2013 tarihinde gerçekleşti. Bu tarihte, Dogecoin ağında 163.040 yeni cüzdan oluşturuldu. Ağ genişlemesindeki sürekli genişleme ise DOGE yatırımcılarını heyecanlandırdı.

Memecoin furyasının yeniden başlamasını ve DOGE’nin furyaya liderlik etmesini bekleyen yatırımcılar, zincir üstü verileri takip ediyor. DOGE, son 24 saatte 400 milyon dolarlık işlem hacmi elde etti. Popüler memecoin, 11,5 milyar piyasa değerine sahip durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner