Yükleniyor...

Dogecoin Kurucusuna Göre Robinhood Cüzdanları Dogecoin (DOGE) için Büyük Bir Fırsat Olacak

Robinhood'un yeni özelliği, kurucu ortak Billy Markus'a göre Dogecoin (DOGE) sahiplerinin merkeziyetsizliği benimsemesine yardımcı olacak.

dogecoin robinhood

Robinhood’un yeni özelliği, kurucu ortak Billy Markus’a göre Dogecoin (DOGE) sahiplerinin merkeziyetsizliği benimsemesine yardımcı olacak. Tesla CEO’su Elon Musk da, Robinhood cüzdanlarının Dogecoin için büyük bir anlaşma olacağına inanıyor çünkü kripto para birimi artık önde gelen çevrimiçi aracılık platformunun kullanıcıları tarafından sadece spekülatif bir yatırım olarak görülmeyecek.

Musk’ın dikkatini çeken tweet’te Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, meme kripto para biriminin artık ticaret ve diğer amaçlar için kullanılabileceğini ve artık Robinhood kullanıcılarının ademi merkeziyetçiliği benimseyebileceklerini ifade etti. Markus şu ifadeleri kullandı.

Markus ayrıca Robinhood cüzdanından Dogecoin gönderme deneyimini paylaştı ve fee ücretinin çok düşük olduğunu dile getirdi.

Robinhood ve Meme Kripto Paralar

Dün bildirdiğimiz üzere Robinhood, Ocak ayı sonlarında cüzdanlarının beta test aşamasını başlattı ve bekleme listesindeki bazı kullanıcıların kendi cüzdanlarına para çekmelerine izin verdi. 2021’in dördüncü çeyreğinde, Menlo Park merkezli şirket, üçüncü çeyreğe kıyasla kripto paralarda %6’lık bir düşüşe işaret eden gelir kaydetti. Dogecoin yukarıda bahsedilen toplamın etkileyici bir şekilde %40’ını oluşturuyordu. İkinci çeyrekte Dogecoin, Robinhood’un 565 milyon dolara ulaşan toplam gelirinde %26’lık bir paya sahipti.

Memecoin’e susamış kullanıcılar, Shiba Inu’ya destek eklemek için popüler çevrimiçi ticaret platformuna yalvarıyor. Ancak Robinhood, çok imrenilen listeleme hala gerçekleştirmedi.Şu an itibariyle, Robinhood kullanıcıları yedi kripto para birimi alıp satabiliyor. Bununla birlikte, çoğu hala üçüncü taraf cüzdanlarına para çekemiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner