Yükleniyor...

Dolce & Gabbana, Polygon (MATIC) Üzerindeki NFT Evrenini Genişletiyor

Dolce & Gabbana, DGFamily NFT topluluğu ile birlikte Polygon (MATIC) blockchain'i üzerindeki NFT evreninin genişletildiğini duyurdu.

dg

Dolce & Gabbana, DGFamily NFT topluluğu ile birlikte Polygon (MATIC) blockchain’i üzerindeki NFT evreninin genişletildiğini duyurdu. Artık koleksiyonerler, metaverse üzerinde modayı deneyimleme yolculuğunda İtalyan markasına katılabilecek.

Dolce & Gabbana’nın Eylül 2021’de piyasaya sürülen Collezione Genesi isimli NFT koleksiyonu, tarihi bir başarı elde etti. Koleksiyon, Polygon üzerinde yer alan pazar yeri UNXD’de satışa sunuldu.

UNXD de DGFamily topluluğunun lasmanını Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Collezione Genesi, içinde “The Doge Crown”ın da bulunduğu dokuz NFT’den oluşan bir koleksiyon. Yedi mavi safir ve 142 pırlantaya sahip olan Doge Crown, Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından tasarlandı.

NFT sektöründeki büyüme, Polygon’daki aktif kullanıcı sayısında da yansımış durumda. Proje geçtiğimiz günlerde aktif kullanıcıların sayısında artış yaşandığını duyurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner