Yükleniyor...

DTC Capital Başkanı: “Bu Yeni Kripto Varlığı Defi Çılgınlığını Ateşleyecek.”

Merkezi olmayan finansta (DeFi) çılgınlık son birkaç hafta içinde azalırken, DTC Capital başkanı Spencer Noon, yükselen bir kripto varlığının DeFi çılgınlığının yeni bir aşamasını başlatacağını söylüyor.

DTC Capital Başkanı Bu Yeni Kripto Varlığı Defi Çılgınlığını Ateşleyecek

Merkezi olmayan finansta (DeFi) çılgınlık son birkaç hafta içinde azalırken, DTC Capital başkanı Spencer Noon, yükselen bir kripto varlığının DeFi çılgınlığının yeni bir aşamasını başlatacağını söylüyor.

Yeni bir gönderide Noon, 22.000 Twitter takipçisine, yeni kripto para biriminin DeFi sektörünü potansiyel olarak daha yüksek noktalara taşıyabileceği için Curve Finance’ı (CRV) yakından takip ettiğini söylüyor.

“Kedi çantadan çıktı, bu doğru. CRV muhtemelen DeFi’yi çılgına çeviren bir sonraki büyük domino taşı olacak. Çiftlikler için [bir] kritik altyapınız varsa ve çok büyük günlük hacimlere ve düşük bir arza sahipseniz bu tür hareketler kaçınılmaz olur.”

Merkezi Olmayan Borsa Curve Finance

Curve Finance, likidite sağlayıcılarına teşvikler sunarak likidite oluşumunu destekleyen, Ethereum tabanlı tokenler için merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Birinci teşvik, likidite havuzlarının platformda gerçekleştirilen işlemlerden ücret almasını sağlar. İkinci teşvik, kripto varlığının başlangıcından bu yana likidite sağlayan havuzlara ve kullanıcılara protokolün yönetişim belirteci olan CRV’nin özel olarak verilmesini içerir.

“CRV, Curve.fi likidite sağlayıcılarına verilecektir. Herhangi bir halka açık satış veya ICO olmayacak. Curve’de likidite sağlayan tüm kullanıcılara, CRV’ye ne kadar süreyle ve ne kadar likidite sağladıklarına bağlı olarak 1. günden itibaren geriye dönük olarak CRV verilecektir. ”

Curve Finance’ın arkasındaki ekip henüz CRV’yi başlatmadı, ancak Coinbase zaten tokenı borsada listelemeye çalışıyor.

DeFi Pulse’a göre, bu yazının yazıldığı sırada Curve Finance, 247 milyon dolar değerinde varlığın kilitlendiği yedinci en büyük DeFi protokolüdür.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner