Yükleniyor...

Efsane Boksör Mike Tyson, Solana (SOL) Paylaşımları Yapmaya Devam Ediyor

Efsane boksör ve eski ağır siklet şampiyonu Mike Tyson takipçilerine, Solana'nın (SOL) fiyatının ne kadar yükselebileceğini sordu.

mike tyson

Efsane boksör ve eski ağır siklet şampiyonu Mike Tyson takipçilerine, Solana’nın (SOL) fiyatının ne kadar yükselebileceğini sordu.

Eski ağır sıklet şampiyonu boksör Mike Tyson geçtiğimiz gün “Ethereum katillerinden” biri olan Solana’ya tamamen yatırım yaptığını söyleyen bir tweet atmış, ayrıca Solana blok zinciri üzerinden NFT alımı yaptığını duyurmuştu.

Tyson’ın Eylül ayında Twitter topluluğuna Ethereum’a mı yoksa Solana’ya mı yatırım yapılmalı şeklinde bir anket oluşturmuştu.

Tyson, Solana’ya yatırım yaptığını duyurmasının ardından kripto topluluğuna, SOL’un OpenSea’ye ulaşacağına inanıp inanmadıklarını sordu. Bunun yanı sıra efsanevi boksör, “Sol sizce ne kadar yükseğe çıkar?” sorusunu soran bir tweet de yayınladı.

CoinGecko verilerine göre Solana, yazı yazıldığı sıradan %4.4 oranında düşüşe geçerek 143,33 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner