Yükleniyor...

El Salvador’dan Sonra Sırada Paraguay mı Var? Paraguaylı Politikacıdan Bitcoin (BTC) Paylaşımı

Paraguaylı bir politikacı, Bitcoin'i (BTC) yasal bir hale getirmek için El Salvador'un ayak izlerini takip ediyor.

paraguay bitcoin paypal

Paraguaylı bir politikacı, Bitcoin’i (BTC) yasal bir hale getirmek için El Salvador’un ayak izlerini takip ediyor.

Paraguaylı politikacı ve milletvekili Carlitos Rejala  profil resmini lazer göz akımına uygun bir hale getirdi ve bu hafta Bitcoin konusunda önemli bir duyurunun geleceğini söyledi. Bilindiği üzere geçtiğimiz gün El Salvador devlet başkanı Nayib Bukele, Bitcoin’i yasal hale getirecekleri haberini Twitter’dan duyurmuş ve toplulukta büyük bir heyecan yaratmıştı.

El Salvador tarafından yapılan açıklamadan sadece bir gün sonra başka bir ülke, Bitcoin konusunda önemli bir açıklama yapacaklarını ima etti. Ülkeden bir politikacı profil fotoğrafını lazer gözleri içerecek şekilde değiştirdi ve bu hafta Bitcoin’in yasal bir ihale olarak kabul edilebileceğini ima eden büyük bir duyurunun geleceğini açıkladı:

“Uzun zaman önce söylediğim gibi ülkemizin yeni nesille el ele ilerlemesi gerekiyor. An geldi, bizim anımız. Bu hafta Paraguay’ı dünyanın gözü önünde yenileyecek önemli bir projeyle başlıyoruz!”

Rejala attığı bu tweet’in sonuna #paypal ve #btc tag’lerini ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner