Yükleniyor...

Friend.Tech bir düzmece mi? Analistler konuştu!

Kripto dünyasını kasıp kavuran Friendtech, eleştirmenlerin tepki ve uyarı yağmuruna tutuldu.

MarketMakers 1280x720

Kripto dünyasını kasıp kavuran Friendtech, eleştirmenlerin tepki ve uyarı yağmuruna tutuldu.

Merkeziyetsiz sosyal tokenizasyon platformu Friendtech, şu sıralar gündeme oturmuş durumda. Coinbase katman-2 ağı olan Friendech, ağ gelirleri bakımından BTC ve Uniswap’i geride bırakarak dikkatleri çekti. Platform, çok kısa bir sürede 1,2 milyon doları geçik gelir elde ederek, 60.000’den fazla kullanıcıya ulaştı. Fakat bu furyayı değerlendiren eleştirmenler, sistemin devam edebilirliğine 6-8 hafta bir süre tanıdı.

“FriendTech trendi çok kısa sürebilir”

Kripto para piyasasına yönelik paylaşımlarıyla öne çıkan Yazan isimli bir kullanıcı, Friendtech çılgınlığı hakkındaki görüşünü belirterek, 6-8 hafta süre zarfına değindi. Platformla ilgili hisse ve diğer varlıkların çok hızlı artış gösterdiğini ifade eden popüler isim, sistemin kötü bir piyasa mekaniğine sahip olduğunu belirtti. Friendtech’teki bu furyanın 6-8 hafta sürebileceğini dile getiren fenomen, uyarı niteliğindeki sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor.

Bir başka fenomen isim Cygaar, Friendtech’e ait veri analizi yaptı. Hisse fiyatları ve arzı karşılaştıran Cygaar, ortada bir dengesizlik olduğunu ifade etti. Ayrıca ayı piyasasında olduğumuzu vurgulayan popüler isim, platformun şimdilik bir kazanç fırsatı olarak görüldüğünü, çok kısa sürede heyecanını kaybedeceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner