Yükleniyor...

Elon Musk, Bitcoin (BTC) Maksimalistleri İle Alay Etti

Tesla CEO'su Elon Musk, Jack Dorsey'i trollemek için bifobiyle suçlanırken bir ampul şakasıyla da Bitcoin (BTC) maksimalistleriyle alay etti.

musk 1

Tesla CEO’su Elon Musk, Jack Dorsey’i trollemek için bifobiyle suçlanırken bir ampul şakasıyla da Bitcoin (BTC) maksimalistleriyle alay etti.

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’da şüpheli mizah anlayışını bir kez daha sergiledi. Tesla CEO’su, bir ampulü takmak için kaç Bitcoin maksimalistine ihtiyaç olduğunu soran aşağılayıcı bir şakayı tweetledi. Musk ayrıca, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Ark’tan Cathie Wood’un ev sahipliği yapacağı olan “The B Word” CCI girişimi hakkındaki konuşarak “B word”un aslında “bicurious” anlamına geldiğini söyledi. Buna karşılık Dorsey, etkinlikte Musk’ın “tüm meraklarını” paylaşabileceğini söyledi.

Bu arada, pek çok kişi Musk’ı tatsız ve çocukça şakalar nedeniyle bifobik ve homofobik olmakla suçladı.

Musk Piyasayı Manipüle Edemedi

Şaşırtıcı bir şekilde, Bitcoin fiyatı Musk’ın son tweet fırtınasına rağmen sabit kalmaya devam ediyor. Yazının yazıldığı sırada en iyi kripto para birimi Bitstamp borsasında 35.517 dolardan işlem görüyordu. Kaprisli girişimci, Tesla’nın artık kripto para birimini kabul etmeyeceğini açıklamış ve bu nedenle Bicoin’in düşüşünden sorumlu tutulmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner