Yükleniyor...

Elon Musk ve X etkisi, Dogecoin’i (DOGE) öne çıkardı!

Bir süredir düşüş eğiliminde olan Bitcoin (BTC), altcoin piyasasını sallasa da Dogecoin'in (DOGE) yükselişine engel olamadı.

doge tüm kazançlarını sildi

Bir süredir düşüş eğiliminde olan Bitcoin (BTC), altcoin piyasasını sallasa da Dogecoin’in (DOGE) yükselişine engel olamadı.

DOGE maksimalistlerinden olan Elon Musk, Twitter’da yaptığı güncellemeler ile dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Twitter’daki konum kısmına D harfini ekleyerek, DOGE’ye gönderme yapan Musk, anlık olarak yüzde 9’luk bir yükseliş yarattı. Twitter’daki değişimler ile birlikte yeniden popülarite yakalayan DOGE, bu durumu fiyatına yansıtmaya devam edebilecek mi?

Dogecoin (DOGE) grafik değerlendirmesi

0,0628 dolara temas gerçekleştirdikten sonra yükselen trend yaratan DOGE, haberin yazımı itibarıyla 0,0774 dolardan işlem görüyor. Elon Musk ve X’in yarattığı coşkuyla neredeyse 1 aydır artış trendinde olan DOGE, 0,77 doların üzerinde kalıcılık sağlayabilirse 0,0816 ve 0,0846 doları kısa vade için hedefleyebilir.

Elon Musk ve X’in yaratmış olduğu pozitif havanın durulması veya BTC’deki sert düşüşler, doğal olarak DOGE fiyatını aşağıya çekebilir. Bu tarz bir senaryoda DOGE için destek olarak izlenebilecek noktalar sırasıyla 0,0732 – 0,0700 – 0,0667 ve 0,062 dolardır. Son olarak, yükselen trendin başlamış olduğu 0,060 dolar seviyesi kritik önem taşıyor. Bu seviyenin tutunamaması, DOGE’deki satış dalgasını artırabilir.

Ekran Resmi 2023 07 25 09.52.01

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner