Yükleniyor...

Elon Musk’tan kripto yanlısı adaya onay!

Elon Musk, kripto yanlısı ABD başkan adayı olan Vivek Ramaswamy hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu Tesla CEO'su ve X'in sahibi Elon Musk, desteğini ABD Cumhuriyetçi başkan aday adayı Vivek Ramaswamy'den yana kullandı.

elon musk

Elon Musk, kripto yanlısı ABD başkan adayı olan Vivek Ramaswamy hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu

Tesla CEO’su ve X’in sahibi Elon Musk, desteğini ABD Cumhuriyetçi başkan aday adayı Vivek Ramaswamy’den yana kullandı. Kripto yanlısı aday hakkında sosyal medya gönderisi yayımlayan Musk, “Vivek Ramaswamy gelmiş geçmiş en genç Cumhuriyetçi başkan adayıdır” dedi. Dijital finans ve kripto para birimleri hakkındaki samimi görüşleri ile tanınan Ramaswamy, Musk’ın bu söylemiyle birlikte daha çok ilgi uyandırdı.

Vivek Ramaswamy’ın kripto yanlısı tutumu

Elon Musk’ın Ramaswamy hakkında sarf ettiği “çok ümit verici bir aday” söylemi dijital varlık piyasasında büyük bir merak yarattı. Miami’de yer alan 2023 Bitcoin konferansında çeşitli açıklamalarda bulunan başkan adayı, özellikle de kripto yatırımcılarının ilgisini toplamıştı. Etkinlik sırasında Ramaswamy, katılımcıları BTC ile bağış hizmetine yönlendiren bir QR kodu da açıklamıştı.

Hem söylemleriyle hem de kriptoya yönelik faaliyetleriyle merak uyandıran Ramaswamy, yakından takip edilen bir başkan adayı haline geldi. Sosyal medya platformlarında da Musk etkisiyle trend olan adayın sektöre yönelik hangi hamlelerde bulunacağı ise dört gözle bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner