Yükleniyor...

Elon Musk’tan Yeni Bir Dogecoin Paylaşımı Geldi

YouTuber Matt Wallace, Elon Musk’ın net servetini DOGE olarak hesapladı.

elon musktan yeni bir dogecoin paylasimi geldi

YouTuber Matt Wallace, Elon Musk’ın net servetini DOGE olarak hesapladı. Musk, YouTuber’a verdiği yanıtta bu miktarın Mars’ta yaşam için yeterli olmasını umduğunu tweetledi.

Wallace, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda SpaceX ve Tesla CEO’su milyarder iş adamı Elon Musk’ın net servetini Dogecoin olarak hesapladı. Musk’ın 209 milyar dolarlık net serveti, 861 milyar DOGE’a karşılık geliyor. Wallace ayrıca Musk’ın Bill Gates ve Warren Buffet’ın toplamından daha zengin olduğunu söyledi. 

Musk, Wallace’ın tweet’inin altına “umarım yaşamı Mars’a taşımak için yeterlidir” yorumunu yaptı. Tweet yorumlarında bazı kullanıcılar, Dogecoin’in gelecekte Mars’ın resmi para birimi olabileceğini öne sürdü.

Bu Elon Musk’ın, servetiyle ilgili yaptığı ilk yorum değil. Musk geçtiğimiz günlerde Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un Amazon’un yaşadığı zorluklar ve başarıları hakkında attığı ve topluluk tarafından ilgi gören tweetine gümüş madalya emojisi göndermişti. Musk burada, esprili bir dille Bezos (192 milyar dolar) ile arasında olan servet farkına vurgu yaptı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner