Yükleniyor...

En Büyük Ethereum Balinaları MATIC Alıp Satıyor

WhaleStats verilerine göre, en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, son 24 saatte en çok Polygon (MATIC) trade'i gerçekleştirdi.

balina 1

WhaleStats verilerine göre, en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, son 24 saatte en çok Polygon (MATIC) trade’i gerçekleştirdi. En çok alınan ve satılan kripto para verilerine baktığımızda ilk 10 en çok satın alınan token’lar arasında MATIC’in olmadığını fakat en çok satılan kripto paralar arasında MATIC’in 4. sırada yer aldığını görüyoruz. MATIC’i sırasıyla BUSD, CHZ, UNI, SHIB, LINK ve CRF takip ediyor.

Ekran Resmi 2022 01 19 11.35.40

Balinalar En Çok Hangi Kripto Parayı Tutuyor?

WhaleStats verilerine göre en büyük 1000 ETH balinası, Ethereum’dan sonra sırasıyla en çok FTX Token (FTT), Shiba Inu (SHIB), USDC, USDT, OKB, BEST, MATIC, BTR ve GALA tutuyor.

Balinaların ellerinde tuttuğu FTT son günlerde ilk sıraya yerleşti. Bundan önce liderlik SHIB’in elindeydi. Şu anda FTT tutma oranı %16.11. SHIB oranı ise %13.33.

Balinalar arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmeler ise sırasıyla şu şekilde: Ethereum, USDT, USDC, AAVE, Polygon, Chainlink, SushiSwap, Uniswap, BUSD, Compound.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner