Yükleniyor...

En Çok Arananlar Listesine Giren ve Son 7 Günde Yaklaşık %200 Oranında Yükselen Metahero (HERO) Nedir?

Metahero (HERO), Codewise'ın yaratıcıları tarafından oluşturulan, 3D tarama ve kripto varlıkların benimsenmesinde devrim yaratacak yeni bir projedir.

metahero hero

Metahero (HERO), Codewise’ın yaratıcıları tarafından oluşturulan, 3D tarama ve kripto varlıkların benimsenmesinde devrim yaratacak yeni bir projedir.

Metahero, meta veri tabanında tıp, moda, mühendislik, eğitim ve daha fazlası gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmak üzere ultra yüksek çözünürlüklü kişiselleştirilmiş avatarlar ve dijital öğeler oluşturabilen bir meta tarama teknolojisidir. Diğerlerinin yanı sıra, bu teknoloji daha önce CD Projekt tarafından CyberPunk 2077 oyunu için karakterler oluşturmak için kullanılmıştı.

CoinGecko verilerine göre son 7 güde %197.6 oranında artış göstererek en çok arananlar arasına giren Metahero, 0,09 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 419.193.366 dolar ve dolaşım arzı 4.695.127.669’dur. Metahero’nun en aktif işlem platformu PancakeSwap (v2)’dir.

Metahero teknolojisi, bir sunucu birimi olan ve her biri 4 kamera ile donatılmış 16 mobil sütundan oluşan mobil 3D Odaları kullanır. Toplamda 64 aparat tam bir senkronizasyonda resim çekiyor.

Odalar aynı anda 4 kişiye kadar, çeşitli pozlarda hareket halinde, 120 saniyede bir, günde 400 ve yılda 150.000 tarama yapabilir. Bir Metahero’nun yerel para birimi olan HERO token tarama başına 200 dolarlık ilk fiyatla, 3D Odalar yaklaşık 150 milyon dolarlık bir yıllık gelir yaratabilir. Projenin gizli silahı blockchain teknolojisidir. NFT’ler oluşturmak için ultra HD meta taramaları kullanmak ve Metahero pazarında, ikincil pazarlarda kişisel avatarlar, sanat eserleri ve diğer 3D modellerin satışından, ticaretinden dönen hakları kazanacaktır. Amaç, tamamen bir Metahero’nun yerel tokeni HERO’ya dayalı bir iş gelir modeli oluşturmaktır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x