Yükleniyor...

En çok kaybettiren 5 kripto para – 15 Nisan 2024

Bitcoin ve Ether özelinde volatilitenin arttığı bugünlerde, günün en çok kaybettiren 5 kripto para birimi hangileri oldu?

Kripto para 5 şubat

Bitcoin ve Ether özelinde volatilitenin arttığı bugünlerde, günün en çok kaybettiren 5 kripto para birimi hangileri oldu?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerin öncüsü Ether (ETH), günü hareketli geçiriyor. Önceki haftanın sert düşüşünü tolere eden BTC, 66.500 dolara ulaşmayı başardı. 60.000 doları test ettikten sonra toparlanma sürecine giren BTC’de gözler halving’e çevrildi.

Kripto para piyasası, halving öncesi haftanın ilk işlem gününde günü pozitif geçiriyor. Peki kripto para piyasasındaki toparlanmaya eşlik edemeyen ve günün en çok kaybettiren 5 kripto para birimi hangileri oldu?

kripto bagimliligi5

İşte günün en çok kaybettiren kripto paraları


1- Paycoin (PCI)

Günün en çok değer kaybeden kripto paraları listesinde birinci sırayı Paycoin (PCI) aldı. PCI, son 24 saatte yüzde 24’lük düşüşe imza attı.

PCI grafik

PCI, son 24 saatte 10,67 milyon dolar işlem hacmi elde etti. Altcoin’in piyasa değeri ise 241 milyon dolar seviyesinde.


2- PUPS (PUPS)

Günün en çok kaybettiren kripto paraları listesinde ikinci sırada BRC-20 memecoin’i PUPS (PUPS) yer aldı. PUPS, son 24 saatte yüzde 11,7 oranında değer kaybetti.

PUPS grafik

PUPS, son 24 saatte 45,9 milyon dolar işlem hacmi kaydetti. BRC-20 memecoin’i, 528 milyon dolar piyasa değerine sahip.


3- Blox (CDT)

Günün kaybedenleri listesinde üçüncü sıranın sahibi Blox (CDT) oldu. CDT, son 24 saatte yüzde 6,4’lük düşüşe imza attı.

Blox grafik

CDT, son 24 saatte 231 bin dolar işlem hacmine imza attı. Altcoin, 263 milyon dolar piyasa değerine sahip.

CDT, SSV Network olarak yeniden markalaştı. Ancak birkaç merkezi borsada CDT alım satımı halen daha devam etmekte. SSV Network ise günü yüzde 7’lik bir yükseliş ile geçiriyor.


4- Celestia (TIA)

Günün en çok kaybettiren altcoin’lerinden birisi de Celestia (TIA) oldu. Geçtiğimiz dönemin en popüler kripto paralarından birisi olan TIA, son 24 saatte yüzde 6,2 oranında değer kaybetti.

TIA grafik

TIA, son 24 saatte 271 milyon dolar işlem hacmi kaydetti. Popüler altcoin, 1,82 milyar dolar piyasa değerine sahip.


5- Blur (BLUR)

Listenin beşinci sırasında popüler NFT projesi Blur (BLUR) yer aldı. BLUR, son 24 saatte yüzde 1,1 oranında değer kaybederek pozitif piyasa koşullarına rağmen kaybedenler listesine adını yazdırdı.

BLUR grafik

BLUR, son 24 saatte 68,7 milyon dolar işlem hacmi elde etti. NFT projesi, 646 milyon dolar piyasa değerine sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner