Yükleniyor...

ETH satın alan Arthur Hayes: “Tanrı’dan mesaj aldım”

Arthur Hayes, meditasyon yaparken Tanrı'dan bir mesaj aldığını ve bunun sonucunda elinde bulunan SOL'leri satarak ETH aldığını ifade etti.

ETH SOL Arthur Hayes

Arthur Hayes, meditasyon yaparken Tanrı’dan bir mesaj aldığını ve bunun sonucunda elinde bulunan SOL’leri satarak ETH aldığını ifade etti.

Kripto para birimleri boğa koşusu yaşarken, sektörde yer edinmiş önemli isimlerin hamleleri de dikkat çekiyor. Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) boğası gündemi meşgul ediyor. Özellikle SOL, 100 dolara yaklaşmasıyla kriptonun yıldızı haline geldi. FTX döneminde 9 dolara kadar düşen SOL, gün içerisinde 99 dolara kadar yükseldi.

SOL boğasının çok konuşulduğu bugünlerde, BitMEX kurucu ortağı ve kripto yatırımcısı Arthur Hayes’ten çarpıcı bir açıklama geldi.

Arthur Hayes’ten ilginç bir X paylaşımı

BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes, X platformundan yaptığı paylaşımda Solana (SOL) ve Ether (ETH) hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kriptonun popüler ismi, açıklamalarına topluluğuna bir şey itiraf etmek istediğini söyleyerek başladı. Hayes, meditasyon yaptığı esnada Tanrı’dan bir mesaj aldığını söyledi. Hayes’e göre Tanrı’dan aldığı mesaj ise şu şekilde; “O Sam (FTX kurucu ortağı SBF) coin’ini terk et ve Başmelek Vitalik’e olan aşkını itiraf et.”

Elindeki tüm SOL’leri SBF’den dolayı sattığını ve yerine ETH aldığını belirten Hayes, ETH’nin iki katı yükseliş yaşayarak 5.000 dolara ulaşacağını iddia etti.

Hayes’in paylaşımı kısa sürede 500 bine yakın kullanıcı tarafından görüntülendi. Birçok kullanıcı, Hayes’in dalga geçercesine yaptığı paylaşımı destekledi. Özellikle Ether’deki işlem ücretlerinin Solana’ya göre daha fazla olması, kripto topluluğunun ana odağında yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner