Yükleniyor...

Ethereum 2.0 Önemli Bir Kilometre Taşını Geride Bıraktı

Ethereum 2.0 için yatırılan miktar, hedefinin yüzde 50’sine ulaştı ve en büyük ikinci blokzincirinin beklenen güncellemesi için önemli bir kilometre taşı oldu

ethereum 2.0 onemli bir kilometre tasini geride birakti

Ethereum 2.0 için yatırılan miktar, hedefinin yüzde 50’sine ulaştı ve en büyük ikinci blokzincirinin beklenen güncellemesi için önemli bir kilometre taşı oldu. Ancak gecikme, yine de gerçekleşebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Etherscan verileri, yayın saati itibariyle toplam bakiyenin 293.288 ETH olduğunu gösteriyor.

Balinalar Staking Sürecine Hükmediyor

Sözleşme resmi olarak 4 Kasım’da büyük bir ilgiyle başlamıştı. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, sözleşmenin hayata geçmesinden kısa bir süre sonra 3.200 ETH (kabaca 1.9 milyon dolar) yatırdı. Bison Trails’ten Viktor Bunin’e göre, adresteki ETH’nin büyük bir kısmı sadece üç balina adresinden geliyor.

Ethereum 2.0, bir doğrulayıcı olma sürecini oldukça basit hale getirirken, çoğu kişi staking ödül oranlarını ve kilitlenme süresi hakkındaki belirsizlik nedeniyle sözleşmelere ETH yatırmakta tereddüt ediyor.

Ertelenecek mi?

Sözleşmede parabolik hale gelen toplam ETH değeri, son üç gün içinde Ethereum’un yerel tokenındaki artışla aynı zamana denk geldi.

Lider altcoin 23 Kasım’da, Nisan 2018’den bu yana en yüksek haftalık kapanışını kaydetti.

Bazı yorumculara göre, sözleşmenin 1 Aralık tarihine kadar Beacon Chain ana ağını başlatmak için gereken 524.288 ETH eşiğine ulaşması zor görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x